چاپ        ارسال به دوست

در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار شد؛

نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی شرکت پالایش و پخش و شرکت‌های تابعه و پالایشی با حضور مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت

نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی و شرکت‌های زیرمجموعه با مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران،  نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی و شرکت های تابعه با علی فروزنده، مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت عصر روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ در حاشیه نمایشگاه بین المللی نفت گاز پالایش و پتروشیمی برگزار شد.

در این نشست که به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد موضوعاتی از قبیل راهبرد روابط عمومی های شرکت پالایش و پخش و شرکت‌های زیرمجموعه در سال جاری و بررسی عملکرد آنها در نمایشگاه بین المللی نفت گاز پالایش و پتروشیمی مورد بحث قرار گرفت.

مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت در نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی های شرکت ملی پالایش و پخش و شرکت های تابعه و پالایشی ضمن تاکید بر لزوم تعالی سازمانی روابط عمومی های صنعت نفت گفت: تصویرسازی درست و اصلاح تصویرسازی‌های نادرست از مهمترین وظایف روابط عمومی های صنعت نفت است.

فروزنده در این نشست با اشاره به تصمیم سازی هایی که گاها به اشتباه رسانه‌ها درباره مسائل صنعت نفت انجام می دهند،گفت: گاهی اوقات رسانه‌های کشور تصاویر نادرستی از تصمیمات و اقدامات و شرایط صنعت نفت در ذهن مخاطب و مسئولان ایجاد می‌کنند که بر اساس همین تصویرسازی‌ها ، مسئولان را به سمت تصمیمات نادرست سوق می‌دهند.

مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت افزود: اگر این تصویرسازی ها اصلاح نشود ممکن است منجر به تصمیم گیری های ناصحیح از طرف مدیران در این حوزه شود. به همین خاطر ما در مجموعه روابط عمومی وزارت نفت اقداماتی را برای نزدیک کردن مردم به واقعیت‌های وزارت نفت آغازکرده‌ایم.

فروزنده ادامه داد: در همین راستا جمعی از بهترین نویسندگان کشور را گرد هم آورده ایم تا تا با تولیدات متنی متنوع، مردم را در جریان حقایق صنعت نفت و گاز کشور قرار دهیم.

مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت همچنین اظهار کرد: نکته دیگر جریان سازی و تولید ادبیات درباره مسائل مبتلابه صنعت نفت و گاز کشور است. اگر مجموعه روابط عمومی‌های صنعت نفت و گاز در تولید ادبیات و جریان سازی در این حوزه پیشگام نباشند، روایت سازی ها و جریان‌سازی ها درباره صنعت نفت توسط افراد دیگر انجام خواهد شد که اغلب نادرست است.

 

 


١٢:٣٨ - شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٤٠٢    /    شماره : ١٤٥٩٧    /    تعداد نمایش : ١٤٩