چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس خبر داد

اعزام تیم پزشکی و کارشناس مددکاری اجتماعی به منطقه سایه خوش

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس گفت: پس از وقوع زلزله در منطقه غرب هرمزگان ، این شرکت براساس مسوولیت اجتماعی خود  نسبت به اعزام تیم پزشکی و کارشناس مددکاری اجتماعی  به منطقه سایه خوش اقدام کرد.


  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به نقل از روابط عمومی پالایشگاه ستاره خلیج فارس، علیرضا جعفرپور  با بیان اینکه  این افراد با دو دستگاه آمبولانس و تجهیزات کامل پزشکی  برای کمک به زلزله زدگان و کاستن آلام آنان به منطقه اعزام شده اند  ادامه داد : هم اکنون مردم آسیب دیده در مناطق زلزله زده نیازمند خدمات مشاوره و مددکاری هستند و برحسب نیاز تیم های مددکاری بیشتری به این مناطق اعزام خواهند شد.


اعزام ماشین آلات،تجهیزات وتکنسین به منطقه مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در ادامه به ارسال   ماشین آلات ،تجهیزات  به منطقه زلزله زده  سایه خوش بندر لنگه خبر داد. جعفرپور  با تأکید بر لزوم همکاری و تعامل این شرکت  برای امداد رسانی به مردم زلزله‌زده ،  این تجهیزات ارسالی را  شامل جرثقیل۱۰تن،یک دستگاه ژنراتور۲۵۰K،یک دستگاه تریلی کفی دار جهت انتقال کانکس های سرویس بهداشتی،کانکس سه چشمه سرویس بهداشتی،کانکس تک چشمه سرویس بهداشتی،اعزام تکنسینهای برق مکانیک و تاسیسات به همراه یک دستکاه خودروی نیسان آب معدنی  به منطقه نام برد . 


١٢:٢٥ - يکشنبه ١٢ تير ١٤٠١    /    شماره : ١٣٩٠٠    /    تعداد نمایش : ١٩١