چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 19 خرداد

محمود حقانی؛ رئیس سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان گفت: حدود سه هزار و 150 خودرو حمل و نقل عمومی در این منطقه رایگان گازسوز شد و این روند همچنان ادامه دارد.

به گفته وی هشت کارگاه تخصصی و دارای مجوزهای لازم در سطح منطقه عملیات دوگانه‌سوز کردن خودروها را برعهده دارند.

////////////////////////////////////////////

علی روح‌اللهی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی گفت: آماده‌سازی جایگاه‌های عرضه سوخت از لحاظ فنی، عملیاتی و ایمنی، تأمین و خرید به موقع سوخت، تکریم مراجعان و مشتریان و رعایت حقوق شهروندی در راستای احراز آمادگی‌های لازم و خدمت رسانی با تمام ظرفیت همچون گذشته در دستور کار قرار دارد.

///////////////////////////////////////////

سیدجواد فیض‌حسینی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب گفت: پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و با توجه به ضرورت استفاده از کارت هوشمند سوخت توسط مالکان خودروهای شخصی، در سال گذشته بیش از سه هزار و 200 کارت هوشمند سوخت بنزین شهروندان در سطح نواحی تابعه منطقه رمزگشایی و تحویل صاحبان خودروها شده است.

//////////////////////////////////////////

سیدحجت مدنی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: در اردیبهشت ماه سال‌جاری نزدیک به نه میلیون لیتر نفتگاز از طریق خط لوله از انبار نفت اردبیل به نیروگاه سبلان انتقال یافت که این مقدار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، 75 درصد کاهش داشته است.

//////////////////////////////////////////

سعید جمشیدی؛ مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی از افتتاح سه جایگاه عرضه سوخت در استان خبر داد  و گفت: در طول 2ماهه گذشته سه باب جایگاه عرضه سوخت مایع در شهرهای خمین، دلیجان و ساوه توسط بخش خصوصی و با نظارت و کنترل واحدهای شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی به بهره برداری و در خدمت مردم قرار گرفت.

///////////////////////////////////////////

حمید حبیبی؛ مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان زنجان با اشاره به طرح دوگانه سوز کردن خودروها در این استان گفت: فاز اول این طرح هنوز به اتمام نرسیده است و دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی در این طرح به صورت رایگان انجام می‌شود.

به گفته وی رانندگان خودروهای عمومی یک ماه بعد از اتمام مراحل ثبت نام به مراکز دوگانه‌سوز کردن خودروها معرفی می‌شوند.

 

 


١٣:٤٤ - چهارشنبه ١٩ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٧٨٨    /    تعداد نمایش : ٩٤