چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 11 اسفند

حمید قاسمی ده چشمه؛ معاون شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از طرح تبدیل خودرو‌های مسافربر شخصی به دوگانه‌سوز بنزین - CNG با اولویت خودروهای پرمصرف خبر داد و گفت: از این هفته با اجراي طرح تبديل خودروهاي مسافربر شخصی افرادی که تاکسی بر اینترنتی و یا مسافر بر شخصی هستند می‌توانند در سایت ما ثبت نام کنند.

به گفته وي تنها سایت موجود طرح تبدیل رایگان، سایت gcr.niopdc.ir است که به سایت مرکزی و وزارت نفت متصل است.

///////////////////////////

کوروش بالادست؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان گفت: از ابتدای فروردین تا پایان بهمن‌ ماه سال جاری، بالغ بر ۳۲۲ میلیون متر مکعب سی‌ان‌جی در استان گیلان به مصرف رسیده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته، رشد ۱۶ درصدی داشته است.

///////////////////////////

مجتبی شکوری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی از افزایش ۱۰ درصدی مصرف سی‌ان‌جی در بهمن ماه سال‌جاری نسبت به ماه گذشته در سطح منطقه خبر داد و گفت: در مدت مذکور هشت میلیون متر مکعب سی‌ان‌جی از طریق ۲۹ باب جایگاه فعال عرضه این سوخت در سطح منطقه توزیع شده است.

به گفته وي در راستای استاندارد سازی، کلیه جایگاه‌های سی‌ان‌جی منطقه موفق به اخذ تاییدیه آزمون هیدروتست مخازن جایگاهی شده‌اند.

//////////////////////////////

ابراهیم پوریزدانی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: بیش از دو میلیارد لیتر انواع فرآورده‌های نفتی در 11 ماهه امسال در منطقه زاهدان توزیع شده است.

/////////////////////////////

قربانعلی مردانی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان جنوبی گفت: با اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی از مرداد ماه سال جاری تاکنون یک‌هزار و 302 خودرو عمومی در سه کارگاه فعال در سطح استان در حوزه عملیاتی این منطقه گازسوز شدند.

///////////////////////////////

لطف الله مسعودی؛ مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه قزوین با اشاره به اينكه مرحله جدید ثبت نام دوگانه سوز کردن خودروهای مسافربری در قزوین آغاز شده است، گفت: طبق مصوبه شورای اقتصاد باید در کشور بیش از یک میلیون و 460 هزار خودرو رایگان دوگانه سوز شوند و در ابتدای طرح خودروهای عمومی و وانت بارها در اولویت قرار گرفتند.

به گفته وي هزینه های دوگانه سوز کردن در حدود 11 میلیون تومان است که 75 درصد از هزینه های آن رایگان و 25 درصد را صاحبان خودرو پرداخت خواهند کرد.

///////////////////////////////////

محمّد صادقی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار گفت: از ابتدای اجرای طرح دوگانه سوز کردن رایگان خودروهای عمومی در کشور، تاکنون هزار و ۳۴ دستگاه خودروی عمومی در حوزه عملیاتی این منطقه در غرب خراسان رضوی گازسوز شده است.

 

 


١٣:٠٥ - دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٦٠١    /    تعداد نمایش : ١٨٠