چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 5 اسفند

مسعود رضایی؛ مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت پخش فرآورده‌های نفتی گفت: با در نظر گرفتن زمان آماده سازی اطلاعات برای صدور کارت سوخت، دریافت آن حدود 2 ماه زمان می برد.

به گفته وی با توجه به این که در حال حاضر تمام خودرو‌ها کارت سوخت دریافت کرده‌اند و برای خودرو‌های جدید هم همراه با ارائه مدارک کارت سوخت صادر می شود، تاخیر در فرآیند صدور می‌تواند در خصوص کارت المثنی رخ دهد.

//////////////////////////////

پیمان بهرامی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان از ثبت‌نام سه هزار دستگاه خودرو در طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودرو‌ها در این استان خبر داد و گفت: اولویت اصلی تبدیل وضعیت با خودرو‌های عمومی مانند تاکسی و وانت‌بار‌ها است.

///////////////////////////////

علی اکبر عربعامری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود گفت: با اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی از ابتدای شروع طرح در مرداد ماه سال جاری تا کنون دو هزار و 700 دستگاه خودرو عمومی در استان سمنان گازسوز شده است.

///////////////////////////////

منوچهر شاکری؛ رئیس جایگاه  سی ان جی پخش فرآورده‌های نفتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: درحال حاضر سه جایگاه سوخت سی ان جی با بیش از ۲۷۰ میلیارد ریال اعتبار در نقاط مختلف این استان در دست ساخت است.

 


١٢:٠٢ - سه شنبه ٥ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٥٨٩    /    تعداد نمایش : ٧٨