چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ اول بهمن

احمد مجرد؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت: به منظور توسعه و ترویج استفاده از سوخت پاک سی‌ان‌جی و تقاضای مردم شریف شهرستان سلماس و همچنین تسهیل دست‌یابی به سوخت پاک، با احداث سه باب جایگاه سی‌ان‌جی در شهرستان سلماس توسط سرمایه‌گذار بخش خصوص موافقت شده است.

به گفته وي زیرساخت‌های تجهیز یک باب جایگاه سی‌ان‌جی در جایگاه سلیمانی سلماس ایجاد شده که با پیگیری‌های به عمل آمده از شرکت گاز استان تا یک ماه آینده پس از انشعاب گاز به بهره‌برداری می‌رسد.

/////////////////////////////////

علی روح‌اللهی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی گفت: به منظور اجرای مصوبه‌های هیات دولت جهت کاهش آلایندگی‌های زیست‌محیطی و بهره‌مندی از هوای پاک، در جایگاه‌های عرضه سوخت کلان‌شهر تبریز و شهرهای حومه، بنزین یورو۴ توزیع می‌شود، همچنین نفتگاز یورو۴ نیز علاوه بر شهرستان تبریز در مسیرهای مواصلاتی بین‌المللی به مصرف‌کنندگان عمده عرضه می‌شود. 

//////////////////////////////////

عبدالله گیتی‌منش؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان با اشاره به ارسال بیش از ۱۶۲ میلیون لیتر نفتگاز به نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج از ابتدای سال جاری تاکنون گفت: این میزان فرآورده نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد ۵۷ درصدی همراه بوده است.

//////////////////////////////////

جعفرسالاری‌نسب؛ مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری با اشاره به رشد 23 درصد مصرف سی‌ان‌جی در این استان گفت: این مقدار رشد مصرف سی‌ان‌جی از ابتدای امسال تا اول آذر ماه، در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ثبت شده است.

//////////////////////////////////

کورش بالادست؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان گفت: اين شركت موفق به دریافت گواهینامه مدیریت پسماند (وی‌ام‌آی) در سال ۹۸ شد.

 

 


١٢:٤٧ - چهارشنبه ١ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٥٠٧    /    تعداد نمایش : ١٧٣