چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 5 آذر

محمد حسین باقری؛ مدیر طرح‌ سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به تبدیل رایگان ۴۹ هزار خودروی عمومی، گفت: دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی علاوه بر کاهش ۷۰ درصدی هزینه سوخت، تاثیر مثبتی بر اقتصاد کشور دارد و در حفظ محیط زیست نیز موثر است.

به گفته وی با وجود تعطیلی برخی مشاغل با توجه به محدودیت‌های کرونایی اما افراد می‌توانند با مراجعه به سایت https://gcr.niopdc.ir برای گازسوز کردن خودرو خود اقدام کنند.

/////////////////////////////////////

نعمت‌اله نجفی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز گفت:  ۶۰۰ لیتر سهمیه نفت سفید با هماهنگی امور عشایری استان برای هر خانوار عشایری در مناطق قشلاقی استان خوزستان اختصاص یافت.

////////////////////////////////////

سیدباقر نورالدینی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان با اشاره به ثبت نام بیش از ۱۹۵ هزار خانوار در استان کرمان برای تهیه گاز مایع به صورت الکترونیکی گفت: در راستای حفظ منابع ملی، توزیع عادلانه و جلوگیری از عرضه خارج از شبکه، از ۲۰ مرداد ماه سال جاری توزیع الکترونیکی گاز مایع در استان کرمان آغاز شده است.

//////////////////////////////////////

علی‌اصغر اصغری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: تاکنون تعداد دو هزار و ۹۱۲ دستگاه خودرو عمومی به صورت رایگان گازسوز شدند و تعداد هزار و ۲۶۰ دستگاه خودرو دیگر نیز در نوبت گازسوز شدن قرار دارند.

//////////////////////////////////////

جعفر سالاری نسب؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری با اشاره به مزایای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع گفت: با استفاده از این روش گاز مایع مورد نیاز خانوارها، عادلانه به دست آن ها می رسد و از عرضه خارج از شبکه این سوخت پیشگیری می شود.

به گفته وی متقاضیان برای  پرداخت هزینه گاز مایع به صورت الکترونیکی، با ثبت شماره بانکی، پس از انجام ثبت نام و تائید، سهمیه گاز مایع  شارژ شده خود را بدون پرداخت نقدی دریافت می‌کنند.

/////////////////////////////////////

عیسی افتخاری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان گفت: از زمان آغاز اجرای طرح ملی توزیع الکترونیکی فرآورده‌های نفتی (ابتدای مرداد ماه سال‌جاری) تاکنون، ۸۵ درصد از متقاضیان واجد شرایط با ثبت‌نام در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی نسبت به دریافت فرآورده مورد نیاز خود (گاز مایع و نفت سفید) به صورت الکترونیکی اقدام کرده اند.

//////////////////////////////////////

کوروش رحیم زاده؛ رئیس تامین و توزیع شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه، بیش از 3000 بازدید کنترل کیفیت از جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان انجام شده است.

//////////////////////////////////////

امین روستایی؛ مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان گفت: یک هزار و ۴۶۰ دستگاه خودرو ناوگان حمل و نقل عمومی استان شامل تاکسی، وانت بار و نیسان با نصب تجهیزات سوخت گاز طبیعی(سی.ان.جی) به صورت رایگان، دوگانه‌سوز شد.

///////////////////////////////////////

علی‌اکبر عرب عامری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود با اشاره به استقبال از سرمایه‌گذاری برای ساخت جایگاه‌های سی ان جی در استان، گفت: متقاضیان ایجاد جایگاه‌های سی ان جی در استان به سامانه www.shahrood.niopdc.ir مراجعه کنند.

 

 

 


١٣:٢٠ - چهارشنبه ٥ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٤٢٠    /    تعداد نمایش : ٢٨٥