چاپ        ارسال به دوست

سر خط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی؛ 24 تیر ماه

 

سرپرست مدیریت طرح CNG با اشاره به اینکه تا به امروز ۶۰ هزار خودرو در طرح رایگان دوگانه سوز کردن خودروها ثبت نام کرده اند، گفت: مصرف CNG مجددا افزایش یافت و به مرز ۲۴.۵ میلیون متر مکعب در روز رسید.

محمد حسین باقری گفت: این طرح تازه و اواخر ماه گذشته آغاز شده و  به نظر می‌رسد ثبت نام در این طرح روز به روز افزایش پیدا کند.

***********************

مجتبی شکوری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی از بازدید از مراکز مجاز دوگانه سوزکردن خودرو‌های عمومی و ثبت نام ۷۰خودرو در سایت GCR.NIOPDC.IR  در این استان خبر داد و گفت: دوگانه سوز کردن خودرو‌های عمومی کاملا رایگان بوده و مالکان هیچ هزینه‌ای برای این کار پرداخت نکنند.

***********************

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان جنوبی گفت: در بحث کشفیات در ۳ ماهه امسال نسبت به سال گذشته ۹۱ درصد کاهش داشته‌ایم.

قربانعلی مردانی افزود: قبل از آبان ماه 98 و سهمیه بندی بنزین، 140 هزار مترمکعب در روز گاز CNG در خراسان جنوبی مصرف می شد که این میزان بعد از سهمیه‌بندی به 171 هزار متر مکعب رسید.

***********************

علی روح اللهی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه ۱۷۲ جایگاه در زمینه عرضه گاز طبیعی فشرده (سی‌ان‌جی) در این استان فعالیت دارند، گفت: به منظور حمایت از تولید کارخانه‌ای، طرح ملی دوگانه سوز کردن رایگان خودروهای عمومی باری و مسافری در این منطقه در حال اجراست.

 

 


١٢:٥٥ - سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٢١٩٧    /    تعداد نمایش : ٣٢٢