چاپ        ارسال به دوست

فعالیت های کانون صنفی کارمندان بازنشسته صنعت نفت ایران تشریح شد

 

به منظور معرفی کانون صنفی کارمندان بازنشسته صنعت نفت ایران، گردهمایی با حضور بازنشستگان شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با اعضای هیات مدیره این کانون برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، رییس هیات مدیره کانون صنفی کارمندان بازنشسته صنعت نفت در این گردهمایی که روز پنجشنبه (23 آبان 98) در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد، به تشریح فعالیت این کانون پرداخت و گفت: این کانون به منظور صیانت از حق و حقوق کارکنان بازنشسته از صندوق بازنشستگی نفت تشکیل شده و دارای 9 کمیته اقتصادی، آموزش، بهداشت و درمان، توانمندسازی و مددکاری، ورزش و سلامت، حقوقی، رسانه، نظام پیشنهادات و بانوان می باشد.

حسین کاشفی حفظ و افزایش منزلت اجتماعی همکاران بازنشسته، صیانت از حقوق مادی و معنوی همه اعضا و دفاع از حقوق مشروع آنها و سعی در بهبود معیشت و ... را از جمله فعالیت های این کانون برشمرد.

وی فراهم آوردن زمینه لازم برای بهره وری از دانش، تجربیات و تخصص ارزشمند بازنشستگان، تلاش در جهت ارتقاء سطح بهداشت و درمان، فراهم آوردن امکانات و تسهیلات استفاده از فضاهای فرهنگی و رفاهی مناسب و برگزاری دوره های آموزشی را از دیگر فعالیت های این کانون عنوان کرد.

رییس هیات مدیره کانون صنفی کارمندان بازنشسته صنعت نفت با بیان اینکه به دنبال ایجاد بانک اطلاعاتی منسجم از اعضای این کانون هستیم تا بتوانیم با توجه به شناخت آنها خدمات بهتری را ارائه دهیم، گفت: در حال حاضر 8600 نفز از بازنشستگان صنعت نفت عضو این کانون هستند.

در پایان این گردهمایی جلسه پرسش و پاسخ میان شرکت کنندگان و اعضای هیات مدیره این کانون برگزار شد.

 

 

 

 


١١:١٣ - شنبه ٢٥ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ١١٨٨٦    /    تعداد نمایش : ٨٥٨