سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ اول بهمن
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت: به منظور توسعه و ترویج استفاده از سوخت پاک سی‌ان‌جی و تقاضای مردم شریف شهرستان سلماس و همچنین تسهیل دست‌یابی به سوخت پاک، با احداث سه باب جایگاه سی‌ان‌جی در شهرستان سلماس توسط سرمایه‌گذار بخش خصوص موافقت شده است.
 ١٢:٤٧ - چهارشنبه ١ بهمن ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سخنگوي دولت
ایران به‌عنوان صادرکننده بنزین در منطقه و جهان شناخته می‌شود
سخنگوی دولت با اشاره به اينكه امروز نه‌تنها در مصرف بنزین به خودکفایی کامل رسیده‌ایم، بلکه به‌عنوان صادرکننده این فرآورده راهبردی در منطقه و جهان شناخته می‌شویم، گفت: تحولات و اتفاق‌های مهمی در حوزه فرآورده‌های نفتی محقق شده است که اگر این سرمایه‌گذاری در زمان لازم انجام نمی‌شد، در شرایط فشار تحریم‌ها برای به صفر رساندن صادرات نفت ایران، کشور با بحران عمیقی روبه‌رو می‌شد.
 ١٢:٠٨ - چهارشنبه ١ بهمن ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 30 دي
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: پیرو الزام سازمان ملی استاندارد و پیگیری‌های انجام شده، بیش از ۹۷ درصد از مخازن جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی منطقه پس از گذراندن مراحل تست، موفق به اخذ گواهینامه سلامت مخزن شدند.
 ١٢:٣٢ - سه شنبه ٣٠ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
نرخ ریسک پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس كاهش يافت
مدیر ریسک شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس از کاهش نرخ ریسک پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس از 1.35 به 1.2 در روندی دوساله خبر داد و گفت: با ادامه اين روند مي توان اميد داشت تا دو سال آینده به نرخ ریسک 1.1 دست پيدا كرد که در نوع خود اقدام بزرگي محسوب مي شود.
 ١١:٥٩ - سه شنبه ٣٠ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری مراسم هفته هوای پاک با حمایت شرکت پالایش نفت لاوان
شرکت پالایش نفت لاوان به عنوان حامی اصلی مراسم هفته هوای پاک، دستاوردهای محیط زیستی خود را ارائه می کند.
 ١٣:٣٧ - دوشنبه ٢٩ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 29 دی
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام گفت: از ابتدای امسال تا پایان آبان‌ماه، مصرف سی‌ان‌جی در این استان با 18 درصد افزایش همراه بوده است.
 ١٣:٢٣ - دوشنبه ٢٩ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 27 دي
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس گفت: ۵۱۷ میلیون لیتر سوخت مورد نیاز در بخش‌های کشاورزی، تولیدی و صنعتی از ابتدای سال‌جاری تاکنون در سطح منطقه چالوس تامين و توزيع شده است.
 ١٢:٥٥ - شنبه ٢٧ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
كسب تندیس طلایی مسئولیت‌های اجتماعی توسط شرکت پالايش نفت تهران
رئيس روابط عمومي و دبير كارگروه مسئوليت اجتماعي شركت پالايش نفت تهران از كسب تنديس طلايي پنجمين همايش مسئوليت هاي اجتماعي صنعت نفت كشور براي اين شركت خبر داد.
 ١٢:١٢ - شنبه ٢٧ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی:
تأمین رفاه در بخش انرژی، مسئولیت اجتماعی صنعت پالایش است
معاون مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی گفت: تأمین رفاه در بخش انرژی و توجه به محیط زیست از مهم‌ترین مسئولیت‌های اجتماعی صنعت پالایش است.
 ١٤:٣٢ - چهارشنبه ٢٤ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 24 دی
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان جنوبی از گازسوز شدن رایگان یک هزار و ۱۵۵ دستگاه خودرو عمومی شامل انواع سواری و وانت‌بار در این استان خبر داد و گفت: خراسان جنوبی یکی از استان‌های پیشرو در اجرای طرح دوگانه سوز کردن رایگان خودروهای عمومی است.
 ١٢:٣٤ - چهارشنبه ٢٤ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تشکیل یک کارگروه برای تسهیل مشکلات مردم منطقه سرخون
جلسه هم اندیشی مسئولیت های اجتماعی به منظور بررسی و رسیدگی به مشکلات مردم منطقه سرخون با حضور مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران و جمعی از مدیران و کارشناسان ذی ربط برگزار شد.
 ١١:٤٥ - چهارشنبه ٢٤ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
جایگزینی CNG با بنزین تا چه اندازه بر کاهش آلایندگی هوا مؤثر است؟
جایگزینی CNG به جای بنزین در سوخت خودروها نه تنها می‌تواند نقش مؤثری در کاهش آلایندگی هوا داشته باشد بلکه این امکان را فراهم می‌کند تا از محل صرفه‌جویی در مصرف، آن را صادر کرده و برای کشور ارزآوری کرد.
 ١٢:٥٩ - سه شنبه ٢٣ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون وزیر نفت در امور گاز:
فقط ۵ درصد سوخت نیروگاه‌ها با مازوت تأمین می‌شود
معاون وزیر نفت در امور گاز گفت: از ابتدای امسال تاکنون تنها پنج درصد سوخت نیروگاه‌ها با مازوت تأمین شده، از سویی امسال تأمین سوخت نیروگاه‌های مازوت‌سوز نزدیک کلان‌شهرها به‌طور کامل با گاز طبیعی یا نفت‌گاز انجام شده است.
 ١٢:٥٣ - سه شنبه ٢٣ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مديرعامل شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران
به تعهداتمان در توزیع بنزین یورو ۴ عمل کرده ايم
مديرعامل شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران گفت: وزارت نفت ۸۵ درصد تأییدیه سازمان محیط زیست در خصوص توزیع بنزین یورو ۴ را اخذ کرده و به همه تعهداتش در زمینه توزیع بنزین یورو ۴ عمل کرده است.
 ١٢:٣٧ - سه شنبه ٢٣ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 23 دي ماه
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان جنوبی گفت: مجوزهای لازم برای احداث انبار صادراتی در مرز نهبندان و همچنین مجوز صادرات فرآورده‌های نفتی از انبار نفت بیرجند از سوی وزیر نفت صادر شده است.
 ١٢:٢٥ - سه شنبه ٢٣ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 22 دي
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس از مصرف ۵۶ میلیون لیتری نفت سفید در نه ماه گذشته در سطح استان فارس خبر داد و گفت: ذخیره‌سازی لازم برای سوخت‌رسانی به ویژه در فصل زمستان انجام شده و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.
 ١٣:٤٩ - دوشنبه ٢٢ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون اول رئیس‌جمهوری
بنزین و گازوئیل مصرفي دارای استاندارد جهانی است
معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: بنزین و گازوئیل مصرفی در کشور دارای استاندارد جهانی است، به‌طوری که در دوران تحریم فرآورده‌های نفتی ایران به‌ویژه بنزین مشتریان پروپاقرص خود را دارند.
 ١٢:٥٤ - يکشنبه ٢١ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 21 دي
مدیر طرح‌های سی.ان.جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: تا کنون در مجموع ۲۰۳ هزار و ۸۰۰ دستگاه خودرو عمومی برای گازسوز شدن رایگان ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۶۳ هزار و ۴۰۰ دستگاه خودرو به صورت رایگان گازسوز شده‌اند.
 ١٢:٤٩ - يکشنبه ٢١ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تسلیت
خبر ناگوار درگذشت دوستی عزیز، همکاری مهربان و برادری دوست داشتنی مرحوم مغفور آقای حسین کاظمی رئیس فقید روابط عمومی شرکت پالایش نفت لاوان، که سال‌های متمادی از عمر گرانمایه خویش را در سنگر صنعت پالایش نفت به خدمت خالصانه مصروف داشت، موجب تاسف...
 ٠٩:٢١ - يکشنبه ٢١ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 20دي
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: تامین و توزیع سوخت مورد نیاز بخش کشاورزی در جهت حمایت از تولید از رسالت‌های این شرکت است که در نه ماه گذشته، ۳۶ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر سوخت به بهره‌برداران بخش کشاورزی شهرستان‌های قروه و دهگلان تحویل شده است.
 ١٢:٤٦ - شنبه ٢٠ دی ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>