چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 7 مهر

سبحان رجب‌پور؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری از افتتاح یک جایگاه جدید در مجتمع خدماتی رفاهی همزمان با هفته دفاع مقدس در ناحیه نکا خبر داد و گفت: این جایگاه در مدار رسمی سوخترسانی قرار گرفت و با افتتاح این جایگاه در شهرستان نکا شاهد بهبود خدمات سوخترسانی به خودروها خواهیم بود.

////////////////////////////////

به منظور اجرای بهینه طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع، ثبت‌نام خانوارهای مشمول این طرح در مناطق محروم و صعب‌العبور منطقه کرمان رایگان انجام می‌شود.

////////////////////////////////

عبدالرضا انتظاری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد گفت: از آغاز اجرای طرح دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی (تاکسی‌، وانت‌بار و کامیونت‌های بنزین سوز) در استان یزد، ۲۳۲ دستگاه خودرو عمومی با نصب مخزن و کیت مخصوص در سطح این استان دوگانه سوز شدند و تعداد ۲۴۲ دستگاه خودرو عمومی نیز در نوبت تبدیل شدن قرار دارند.

//////////////////////////////

علی‌اکبر عربعامری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود از بهره‌برداری ​هفتاد و ششمین جایگاه ​عرضه سوخت مایع استان سمنان در ششمین ​روز از هفته دفاع مقدس ​خبر داد و گفت: این جایگاه دارای سه سکو و ۱۲ نازل است و در حال حاضر هفتمین جایگاه عرضه سوخت مایع در شهرستان سمنان است.

////////////////////////////////

فاطمه کاهی؛ سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: عامل اولیه حادثه پمپ بنزین تاکستان، حریق و انفجار باک موتورسیکلت در حال سوخت‌گیری بدون خاموش کردن موتور بود.

 

 

 

 

 


١٢:١٧ - دوشنبه ٧ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٣٢٣    /    تعداد نمایش : ٣٨٣