چاپ        ارسال به دوست

مشاور فرهنگی وزیر نفت:

از زنگنه جز پاکی و صدافت ندیدم / زنگته در برخورد با فساد با هیج کس عقد اخوت نبسته است

 

مشاور فرهنگی وزیر نفت در واکنش به برخی هجمه ها علیه وزارت نفت گفت : بیش از 27 سال است که درکنار مهندس بیژن زنگنه هستم و در این مدت از ایشان جز پاکی و صدافت ندیدم .

دکتر احمد مجیدی در نشست دبیران شورای اقامه نماز و ائمه جماعات شرکت های صنعت نفت شمال غرب کشور در پالایشگاه تبریز تصریح کرد:  آقای زنگنه بارها اعلام کردند که در برخورد با فساد با هیج کس عقد اخوت نبسته و همواره از دستگاه های مسوول از جمله از وزارت اطلاعات ،‌سازمان بازرسی و قوه قضاییه درخواست کرده با هر گونه فساد در زیرمجموعه وزارت نفت اگر باشد به شدت برخورد کنند.

احمد مجیدی هجمه ها علیه وزیر نفت را ناروا و غیر منصفانه بیان کرد و گفت : من ایشان را سردار اقتصادی می دانم که بدون توجه به حاشیه ها برنامه های اقتصادی ،معیشتی و صادرات نفت را با قدرت پیش می برد و شایسته است که در این شرایط سخت و دشوار کشور که با تحریم های ظالمانه دشمن می جنگند، وی را همراهی کنیم .

وی ، انقلاب اسلامی را انقلاب فرهنگی توصیف کرد و گفت : ما کودتا و یا انقلاب اقتصادی نکردیم ، مانند اروپایی ها انقلاب صنعتی راه نینداختیم که دیگران را استثمار و یا استعمار کنیم ما آمدیم تا مردم را با فرهنگ زیبای اسلام آشنا کنیم  و آنان را به تعالی برسانیم .

مشاور فرهنگی وزیر نفت ایجاد دفتر ارتباطات حوزه ، تقویت فرهنگ کار جمعی و تشکیلاتی در حوزه های فرهنگی وزارت نفت و ستادهای اقامه نماز ،‌ راه اندازی ده  منطقه فرهنگی در مجموعه وزارت نفت و سازمان های تحت پوشش آن ، نهادینه کردن رویکردهای مسجد محوری به جای فرد محوری را ازجمله موفقیت های حوزه های فرهنگی وزارت بیان کرد.

مجیدی در پایان بر توسعه ارتباطات مردمی و تقویت برنامه های فرهنگی و اجتماعی از سوی روحانیون و مدیران حوزه های فرهنگی صنعت نفت تاکید کرد.

 

 


١٠:٣٩ - سه شنبه ١٨ تير ١٣٩٨    /    شماره : ١١٧١٠    /    تعداد نمایش : ٥٢٨