چاپ        ارسال به دوست

ذخيره سازي مطلوب سوخت در آذربايجان شرقي

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از آمادگی کامل برای تامین سوخت زمستانی مصرف‌کنندگان بخش‌های خانگی، تجاری، صنعتی و نیروگاهی خبر داد و گفت: با برنامه‌ریزی و نیازسنجی به عمل آمده، سوخت مورد نیاز استان به حد کافی ذخیره‌سازی شده است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی، علی روح‌اللهی در بازدید فرماندار کلانشهر تبریز از این منطقه با اشاره به عملکرد مطلوب منطقه آذربایجان شرقی در تأمین و توزیع به موقع فرآورده‌های نفتی اظهار كرد: این منطقه جهت سوخت‌رسانی زمستانی به مصرف‌کنندگان عمده، نیروگاه‌ها و مجاری عرضه تا دورافتاده‌ترین و سخت‌گذرترین نقاط استان آمادگی کامل دارد.

روح‌اللهی تصریح کرد: تامین سوخت مورد نیاز استان آذربایجان شرقی، استان‌های همجوار و نیروگاه‌های کشور و نیز صادرات فرآورده‌های نفتی تجلی همت مجموعه خدوم منطقه اعم از مسئولین و کارکنان این شرکت، مجاری عرضه سوخت، شرکت‌های حمل‌ونقل فرآورده‌های نفتی و رانندگان ساعی نفتکش است که این تلاش در جهت انجام تکلیف شرعی، دینی و ملی و همچنین کسب رضایت مسئولین صنعت نفت، استانی و همچنین شهروندان انجام می‌شود.

وی با بیان اقدامات انجام شده جهت استقرار دولت الکترونیک اعلام کرد: با انجام برنامه‌ریزی و تلاش مدیریت و مسئولین منطقه، توزیع نفت‌سفید خانوارهای روستایی هچنین نفتگاز مصرف‌کنندگان جزء و گاز مایع مورد نیاز خانوارهای فاقد گاز طبیعی و صنایع به صورت الکترونیکی عرضه می‌شود.

این مقام مسئول افزود: اجرای طرح توزیع فرآورده‌های نفتی با استفاده از زیرساخت بانکی علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه شهروندان، کاهش قاچاق سوخت را نیز در پی خواهد داشت.

 

 

 


١٠:٣٨ - يکشنبه ١٨ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٠٩٣    /    تعداد نمایش : ١٠٠