چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 10 مرداد

نعمت‌اله نجفی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز از مصرف بیش از 15.6 میلیون لیتر نفت سفید در سال ۹۹ در منطقه اهواز خبر داد و گفت: این میزان مصرف نسبت به سال قبل از آن، با کاهش 4 درصدی همراه بوده است.

//////////////////////////

علی‌اصغر اصغری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: تاکنون هفت هزار و 650 خودرو عمومی در این استان به صورت رایگان گازسوز شده است و یک هزار و 350 خودرو نیز در نوبت گازسوز شدن قرار دارد.

//////////////////////////

احمد مجرد؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه درخصوص هدف از برگزاری کارگاه آموزشی "تخصیص سهمیه سوخت به مصرف‌کنندگان" گفت: تعیین سهمیه سوخت به مصرف‌کنندگان بر اساس یک روش مشخص و مستندات قانونی می‌تواند میزان اختلاف تعیین سهمیه سوخت از سوی سازمان‌های متولی و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی را به مقدار قابل توجهی کاهش دهد که برگزاری این کارگاه آموزشی کمک شایانی به این امر می‌کند.

/////////////////////////////

محمدرضا جلالی؛ رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد گفت: با استقبال مردم استان از سوخت پاک سی‌ان‌جی، میزان مصرف این فرآورده در سه ماهه نخست سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 17 درصد رشد داشته است.

 


١٣:٠١ - يکشنبه ١٠ مرداد ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٩٢٢    /    تعداد نمایش : ١٨٩