چاپ        ارسال به دوست

سر خط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 20 آبان ماه

کوروش بالادست مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان از ذخیره‌سازی مطلوب سوخت برای فصول سرد سال در سطح استان خبر داد و گفت: با تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم برای سوخت‌رسانی زمستانی آمادگی کامل داریم و این شرکت برای تأمین و توزیع آن در استان هیچ گونه دغدغه‌ای ندارد.

*****

عبدالله گیتی‌منش مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان در راستای نظارت بر فرآیند کنترل و پایش کامیون‌های ترانشیپی و همچنین پایش عملکرد کنترلی کارکنان شاغل در جایگاه مرزی، ضمن بازدید از بازارچه مرزی سیرانبند بانه، با مسئول گمرک سیرانبند نیز دیدار کرد.

*****

سبحان رجب‌پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری با اشاره به اسقبال مردم به استفاده از سی‌ان‌جی  گفت: در شش ماهه نخست سال‌جاری، با مصرف حدود 105 میلیون کیلوگرم سی‌ان‌جی، حدود 147 میلیون لیتر در مصرف بنزین صرفه‌جویی شد

*****

سیدحجت مدنی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: از زمان آغاز اجرای طرح دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی (تاکسی، تاکسی‌ون، وانت، نیسان‌بار و کامیونت‌های بنزین‌سوز) ۴۸۵ دستگاه خودرو عمومی در این استان به‌صورت رایگان دوگانه‌سوز شدند.

*****

حسین شمسایی رئیس ناحیه مرکزی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار پس از انتشار گزارشی در خصوص مشکلات سوخت در شهر نوده انقلاب با عنوان سردرگمی روستاییان برای دریافت سوخت / شعب نفت تعطیل است، از خرید نفت و ارسال به این شهر خبر داد و گفت: : با فعال کردن یکی از شعب نفت نوده انقلاب و خرید نفت، امروز یا فردا سوخت سفید به نوده انقلاب می‌رسد.

*****

مانور پدافند غیر عامل با محوریت حفاظت از ساختمان‌های اداری و تاسیسات انبار نفت در منطقه خراسان شمالی با هدف سنجش توان کارکنان عملیاتی در مواقع اضطرار و توجه بیش از پیش به حفاظت و حراست از تأسیسات زیر بنایی در حوزه نفت و انرژی برگزار شد.

 

 


١٣:١٤ - سه شنبه ٢٠ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٣٩٨    /    تعداد نمایش : ٣٨٢