چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت پخش فراورده های نفتی ایران 13 خرداد

فاطمه کاهی - سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی -     با تاکید بر اینکه جایگاه ها موظف هستند کارت سوخت جایگاه را در اختیار افرادی که قصد دارند به صورت آزاد بنزین بزنند قرار دهند، گفت: روی عملکرد اپراتور ها  نظارت ویژه وجود دارد اما با این حال افراد  می توانند هرگونه تخلف در پمپ بنزین ها را به  سامانه 09627  گزارش دهند.

 

////////////////////////

اکبر نوروزی؛ معاون بازرگانی   منطقه البرز گفت: جانمایی و احداث مجاری عرضه سوخت بر مبنای نیازسنجی مناطق مختلف شهر در راستای تسهیل دسترسی شهروندان به سوخت، انجام می‌شود.

////////////////////

علی‌اصغر اصغری؛ مدیر منطقه خراسان رضوی گفت: طرح کاهش، هدایت، انتقال و بازیافت بخارات حاصل از تبخیر بنزین (کهاب) از امروز، ۱۳ خردادماه ۹۹ در هفت جایگاه عرضه بنزین شهر مشهد مقدس به اجرا درآمد.

به گفته وی، با اجرای این طرح در هر متر مکعب بخار بنزین، یک و نیم لیتر بنزین صرفه جویی می‌شود.

/////////////////////

از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا در کشور و خصوصا در کلان شهرها، واحد اچ‌اس‌ای منطقه تهران همگام با سایر ادارات استانی اقدامات پیشگیرانه‌ای را در این باره انجام داده است.

۱۲ جلسه اضطراری با هدف تسریع در اقدامات موثر جهت جلوگیری و سرایت ویروس کرونا در منطقه تهران برگزار شد و تعداد تقریبی ۲۰ هزار سری اقلام بهداشتی اعم از ماسک ان۹۵، ماسک پارچه‌ای، دستکش لاتکس، محلول ضدعفونی به کارکنان منطقه تحویل داده شده است.

 

/////////////

با هدف ارتقا کیفیت خدمات از طریق تحکیم و تعمیق روابط با ذینفعان و بررسی آخرین وضعیت مقابله با ویروس کرونا، نشست مشترکی با حضور مدیر منطقه چابهار و مدیران شرکتهای حمل و نقل برگزار شد.

سید کاظم اسد مدیر منطقه در این نشست ضمن تاکید بر رعایت تمامی دستورعمل‌های صادره از ستاد پخش، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ستاد کشوری مبارزه با ویروس کرونا خواستار نظارت‌های دقیق و بیش از پیش تمامی شرکت‌های حمل و نقل بر اجرای صحیح دستورعمل‌های صادره در محیط انبار و جایگاه‌ها توسط رانندگان نفتکش و پرسنل شرکت‌های حمل و نقل شد.

///////////////////////

 

صادقی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار از توزیع حدود شش میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی در اردیبهشت ماه سال جاری در سطح منطقه خبر داد و گفت: این میزان توزیع با افزایش چهار درصدی همراه بوده است.

///////////

 ده میلیون و ۶۳ هزار و ۳۴۹ لیتر نفتگاز و نفت سفید از ابتدای زمان آماده‌سازی اراضی شالیکاری (اسفند ۹۸) تا پایان اردیبهشت ۹۹، سوخت کشاورزی به طور مطلوبی در استان گیلان توزیع شد.

 

 

 


١٤:٠٢ - سه شنبه ١٣ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٢١٣٦    /    تعداد نمایش : ٢٩٧