چاپ        ارسال به دوست

سر خط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ؛ 29 مهر ماه

 

به منظور تسریع در فرآیند ثبت‌نام خانوارهای روستایی غرب کارون در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی (سدف) و تخصیص سهمیه گاز مورد نیاز آنها، یک واحد موقت توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آبادان به صورت رایگان در محل اداره جهاد کشاورزی شهرستان خرمشهر استقرار یافت.

**************

مجتبی شکوری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی با اشاره به اینکه مشکلی در زمینه تامین گاز مایع در استان وجود ندارد، گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۱۰ هزار تن گاز مایع در سطح منطقه خراسان شمالی توزیع شده است.

**************

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با ارسال جوابیه ای درباره خبر هفته گذشته سخنگوی اوژانس مبنی بر حادثه انفجار کپسول CNG خودرو در اسلامشهر، اعلام کرد که کپسول منفجر شده LPG  بوده است.

در این جوابیه آمده است مخازن CNG از نوع مخازن بدون درز هستند که از استانداردهای ملی و بین المللی برخوردارند و در صورت حفظ استانداردهای لازم و عدم دستکاری در مقابل فشار، پرتاب از ارتفاع و آتش سوزی کاملا مقاوم هستند و ضریب ایمنی آنها به مراتب از باک بنزین خودرو بالاتر و ایمن‌تر است.

**************

عبدالرضا انتظاری، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد گفت: در 6 ماهه نخست امسال، 58 میلیون و 430 هزار مترمکعب گاز سی‌ان‌جی در استان مصرف شده است که نشان از  رشد تقریبی 17درصدی این سوخت پاک نسبت به مدت مشابه سال قبل دارد

**************

به منظور تقویت و توسعه همکاری‌ها با دسترسی و به‌کارگیری دانش فنی و فناوری روز در اجرای طرح‌های پژوهشی، مطالعاتی، توسعه‌ای، کاربردی، مشاوره‌ای و آموزشی در موضوعات مرتبط، تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد امضا شد.

 **************

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در حکمی، محمد حسین باقری را به عنوان مدیر طرح سی‌ان‌جی منصوب کرد. محمد حسین باقری حکم سرپرستی طرح سی ان جی را در اردیبهشت ماه امسال از کرامت ویس کرمی دریافت کرده بود.

 

 


١٢:٤٢ - سه شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٣٦٧    /    تعداد نمایش : ٤٤١