چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 17 شهريورماه

سیدحجت مدنی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: مقدار ارسال نفتگاز به نیروگاه سیکل ترکیبی سبلان در مرداد ماه سال جاری بیش از سه میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر بوده كه از طریق خط لوله انبار نفت اردبیل به این نیروگاه انتقال یافته است.

////////////////////////////////////

جعفر سالاری‌نسب؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به افزایش برودت هوا در ماه‌های پیش‌رو، لازم است فروشندگی‌های نفت سفید قبل از شروع فصل سرما نسبت به خرید و ذخیره سوخت مورد نیاز خانوارهای مناطق سخت‌گذر اقدام کنند تا در بخش تامین گرمایش در این مناطق مشکلی پیش نیاید.

/////////////////////////////////////

جواد بلندی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تربت حیدریه از کاهش ده درصدی مصرف انواع فرآورده‌های نفتی در سطح منطقه خبر داد و گفت: در پنج ماهه نخست سال‌جاری، مصرف بنزین 22درصد، نفت‌سفید 47درصد، گاز مایع 12درصد و نفت‌کوره 35درصد کاهش داشته است و همچنین نفت‌گاز بدون رشد مصرف توزیع شد.

///////////////////////////////////

محمدحسین گلاب؛ سرپرست روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم با بیان اینکه ماهانه به طور میانگین یک هزار و ۴۰۰ تن گاز مایع در استان قم توزیع می‌شود، گفت: استفاده خودروها از گاز مایع ناایمن است و این سوخت فقط برای مصارف خانگی و صنعتی است و در سبد مصرف خودرو نیست.

 

 


١٢:٢٣ - دوشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٢٧٩    /    تعداد نمایش : ٤٥١