چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 15 شهريورماه

حسین صادقیان؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان از اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در سطح استان خبر داد و  گفت: با مصرف روزانه ۴۵۰ تا ۵۰۰ تن گاز مایع، استان اصفهان یکی از بزرگترین تولیدکننده و مصرف‌کننده گاز مایع در کشور به شمار می‌آید.

//////////////////////////////

عیسی افتخاری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان از افتتاح هفتاد و پنجمین جایگاه عرضه سوخت مایع استان گلستان همزمان با هفته دولت خبر داد و گفت: جایگاه"حاجیلی دوجی" با عرضه بنزین معمولی، بنزین سوپر و نفتگاز، دارای سه سکو و ۱۲ نازل است  كه در زمینی به مساحت یک هزار و ۶۰۰ متر مربع و با هزینه حدود دو میلیارد تومان توسط بخش خصوصی احداث شده است.

////////////////////////////////

علی روح‌اللهی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی با بيان اينكه دهمین جایگاه عرضه سوخت ناحیه بستان آباد  افتتاح شد، گفت: در این جایگاه بنزین معمولی و سوپر با تعداد یک سکو، هشت نازل و نفتگاز با یک سکو و چهار نازل ارائه می‌شود و بخش سی‌ان‌جی آن نیز با دو سکو و چهار دیسپنسر و ظرفیت یک هزار نرمال متر مکعب در ساعت، آماده ارائه خدمات سوخت‌رسانی است.

/////////////////////////////////

هفتاد و سومین جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب با نام مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی "بیان تک سلیمی" در شهرستان شاهین دژ راه‌اندازی شد.

/////////////////////////////////

فروشندگی داخل اتاقک عرضه بنزین در ناحیه فردوس استان خراسان جنوبی افتتاح شد. این فروشندگی در مالکیت بخش خصوصی و مجهز به دو تلمبه تک نازله برای عرضه بنزین است.

 

 


١٢:١٥ - شنبه ١٥ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٢٧٤    /    تعداد نمایش : ٤٠٤