چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛15 تيرماه

امیر بنی‌کریمی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس گفت: احداث ۱۵ جایگاه جدید عرضه سی‌ان‌جی در دستور کار قرار دارد و ایجاد زمینه‌های لازم برای جذب سرمایه‌گذار و مکان یابی اصولی برای احداث جایگاه در سطح استان جز برنامه‌های منطقه در این زمینه است.

//////////////////////////////////////////////

عبدالله گیتی‌منش؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: در سه ماهه نخست سال‌جاری، ۳۸ میلیون متر مکعب سی‌ان‌جی در ۵۲ باب جایگاه سی‌ان‌جی در سطح این استان مصرف شده است.

//////////////////////////////////////////////

عبدالرضا انتظاری؛ مدیر شرکت ملی پخش منطقه یزد از گازسوز کردن رایگان خودروهای عمومی در سطح این استان خبر داد و گفت: دارندگان خودروهای عمومی با ثبت‌نام در سایت این شرکت می‌توانند خودرو خود را به صورت رایگان دوگانه‌سوز کنند.

/////////////////////////////////////////////

سیدحجت مدنی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: در طول سه ماه گذشته سال‌جاری، به مقدار ۲۲ میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر نفتگاز با استاندارد یورو۴ در ۱۷ باب جایگاه عرضه مواد نفتی در سطح منطقه اردبیل توزیع شده است.

 //////////////////////////////////////////

در راستای تداوم نهضت جایگاه‌سازی برای خدمت‌رسانی بهتر به هم‌وطنان در سال جهش تولید، شمار جایگاه‌های عرضه سوخت در منطقه کرمان به ۲۵۹ باب رسید.

 

 


١٤:٤٤ - يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٢١٨٢    /    تعداد نمایش : ٣٠٦