چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 14 تیرماه

سیدحجت مدنی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت:  میزان مصرف سی‌ان‌جی در سطح استان اردبیل در خردادماه سال‌جاری برای اولین بار از ابتدای راه‌اندازی جایگاه‌های سوخت طبیعی در استان، از مرز ۲۰ میلیون مترمکعب گذشته و نسبت به اردیبهشت ماه سال‌جاری ۱۳,۵ درصد رشد داشته است  تا سهم سی ان جی   در سبد سوخت استان به ۳۸,۲ درصد برسد.

////////////////////////////////////////////////

سیدجواد فیض‌حسینی؛ مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب گفت: در طرح دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی چند هدف به صورت موازی و همسو با هدف کلی صرفه‌جویی در بنزین و اهداف جانبی از جمله کاهش آلاینده‌های زیست محیطی، کمک در اشتغال و معیشت خانوارها مد نظر قرار گرفته است.

///////////////////////////////////////////////

فریدون یاسمی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه، چرخه کامل طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع را در کشور اجرا و از این رو، دوره آموزشی نحوه اجرای این طرح را برای ده منطقه دیگر شرکت ملی پخش با هماهنگی ستاد برگزار کرد.

/////////////////////////////////////////////

علی‌اصغر چاغروندی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام از استمرار اقدامات منطقه در جهت پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: اقدامات و فعالیت‌های پیشگیرانه مختلفی در سطح منطقه و نواحی برای حفاظت و ایمنی کارکنان انجام می‌شود و استمرار ارائه خدمات مطلوب به شهروندان نیز به صورت مستمر مورد پایش قرار می‌گیرد.

//////////////////////////////////////////

سعید جمشیدی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی گفت: رانندگان خودروهای عمومی (تاکسی و وانت‌بارها) با ثبت‌نام در سامانه دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی (WWW.GCR.NIOPDC.IR) می‌توانند از مزایای گاز سوز کردن خودروهای خود به طور رایگان بهره‌مند شوند؛ اولویت با کسانی است که زودتر در این سامانه ثبت‌نام خود را انجام داده‌اند.

////////////////////////////////////////

اکبر نوروزی؛ معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز گفت:  به‌منظور تسهیل در سوخت‌رسانی طرح توزیع نفت سفید گرمایشی به خانوارهای فاقد دسترسی به شبکه گاز طبیعی و گازوئیل مصرف‌کنندگان جزء (کمتر از ۶۰۰۰ لیتر در ماه) در بستر الکترونیکی و از طریق کارت بانکی آماده بهره‌برداری است.

 

 

 


١٤:٢٢ - شنبه ١٤ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٢١٨١    /    تعداد نمایش : ٣٣٠