چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛4 تيرماه

سبحان رجب‌پور؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: زیرساخت‌های لازم به منظور ذخیره‌سازی حداکثری فرآورده بنزین در تاسیسات نفتی منطقه ساری  فراهم و آماده بهره‌برداری شده است.

//////////////////////////////////////

مجاهد سعدی‌آل‌کثیر؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آبادان  از استانداردسازی جایگاه‌های عرضه سوخت سی‌ان‌جی در این منطقه خبر داد و گفت: تاکنون از مجموع ۲۶ جایگاه فعال سی‌ان‌جی در منطقه، ۲۵ باب موفق به اخذ گواهینامه استاندارسازی از شرکت‌های بازرسی کیفیت و استاندارد ایران شدند و یک باب جایگاه دیگر نیز در حال استانداردسازی تجهیزات جایگاه است.

//////////////////////////////////

علی‌اصغر عباسی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان از شناسایی دقیق مصرف‌کنندگان و خانوارها و اجرای طرح توزیع الکترونیکی فرآورده‌های نفتی شامل نفت‌سفید، نفتگاز و گاز مایع در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: با اجرای این طرح سراسری، توزیع الکترونیکی انواع فرآورده‌های نفتی بزودی از طریق کارت بانکی آغاز خواهد شد، لذا ضروری است تمامی متقاضیان نسبت به ثبت‌نام در سامانه https://newtejaratasan.niopdc.ir  اقدام کنند.

/////////////////////////////////

امین روستایی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان با اشاره به اینکه یک میلیون و ۴۶۴ هزار خودرو عمومی در کشور واجد تبدیل سوخت از بنزین به گاز طبیعی فشرده هستند، گفت: در شرایط زیست محیطی حاکم باید به سوی مصرف سوخت‌های دارای آلایندگی کمتر و صرفه بیشتر رفت.

////////////////////////////////////

فریدون یاسمی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه، از ساماندهی توزیع گاز مایع در این استان خبر داد و گفت: گاز مایع از امروز ۴ تیرماه فقط از طریق کارت و به صورت الکترونیکی توزیع می‌شود.

 

 

 


١٤:٣١ - چهارشنبه ٤ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٢١٦٩    /    تعداد نمایش : ٣٧٨