چاپ        ارسال به دوست

انعقاد تفاهم‌نامه سه‌جانبه بین شرکت ملی پخش، بانک تجارت و شرکت صنعتی ماموت

ناوگان حمل و نقل فرآورده‌های نفتی نوسازی می شود

 

با هدف نوسازی ناوگان حمل و نقل فرآورده‌های نفتی، تفاهم‌نامه‌ی سه‌جانبه‌ای بین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، بانک تجارت و شرکت صنعتی ماموت منعقد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، این جلسه روز گذشته (شنبه 14 دی ماه) با حضور امیر وکیل‌زاده، مدیر عامل شرکت ملی پخش، رضا دولت‌آبادی مدیر عامل بانک تجارت، مهرزاد فردوس رییس هیئت مدیره گروه صنعتی ماموت و جمعی از مدیران ارشد این ادارات، تشکیل شد.

امیر وکیل‌زاده مدیر عامل شرکت ملی پخش به روزرسانی مخازن حمل فرآورده را یکی از ضرورت‌ها دانست و گفت: یکی از اهداف بزرگ این تفاهم‌نامه افزایش ایمنی ناوگان حمل و نقل است و قطعاً برای مالکان، شرکت ها و بالتبع شرکت ماموت مزایای زیادی در بر خواهد داشت.

مدیرعامل بانک تجارت نیز با اشاره به اینکه در فاز اول این تفاهم نامه حدود ۲ هزار میلیارد ریال برای تجهیز و نوسازی ناوگان حمل و نقل اختصاص داده است، گفت: نرخ این قرارداد ۱۲ درصد بوده و مدت بازپرداخت آن ۴ ساله است.

دولت‌آبادی با بیان اینکه به منظور کمک به مصرف‌کننده بازپرداخت این وام به صورت پلکانی و غیر یکنواخت است، افزود: به محض جمع‌آوری مدارک، ظرف دو سه روز این تسهیلات پرداخت خواهد شد.

 

 


١١:٣٠ - يکشنبه ١٥ دی ١٣٩٨    /    شماره : ١١٩٥٣    /    تعداد نمایش : ٥٩٩