چاپ        ارسال به دوست

آمادگی کامل شرکت ملی پخش برای سوخت‌رسانی به زائران عتبات عالیات؛

هفده جایگاه سیار سوخت در خروجی‌های مهم مرزی غرب کشور مستقر شد

 

مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از استقرار هفده جایگاه سیار سوخت در خروجی‌های مهم استان‌های مرزی غرب کشور به منظور سوخت‌رسانی به زائران اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، محمدرضا مظلومی با اعلام این خبر گفت: مرز خسروی، مهران، چزابه و شلمچه چهار نقطه مرزی کشور هستند که در اعزام مسافران خروجی به عتبات عالیات نقش مهمی دارند که منطقه مرز خسروی که در ۲۲۵ کیلومتری مرکز استان کرمانشاه قرار دارد، پنج دستگاه جایگاه سیار سوخت‌رسانی مستقر شده است.

وی با اشاره به اینکه در مرز مهران، ۱۱۵ کیلومتری استان ایلام، یک جایگاه ثابت سوخت‌رسانی واقع شده است، ‌افزود: در این نقطه خروجی نیز هفت دستگاه جایگاه سیار سوخت‌رسانی مستقر شده است.

مظلومی همچنین از استقرار دو جایگاه سیار سوخت‌رسانی در مرز چزابه واقع در ۱۱۰ کیلومتری شهر اهواز و  دو جایگاه سیار سوخت رسانی در مرز شلمچه واقع در ۱۸ کیلومتری شهر خرمشهر و یک جایگاه سیار دیگر در واحد سوختگیری اتوبوسرانی شهر خرمشهر خبر داد.

آمادگی کامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی برای تامین سوخت موردنیاز زائران

مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با تاکید بر آمادگی کامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران برای ارائه خدمات سوخت‌رسانی به زائران اربعین حسینی گفت: ذخیره‌سازی مناسب در انبارهای سوخت مناطق هدف از جمله کرمانشاه، ایلام، اهواز و آبادان انجام شده و پیش بینی‌های لازم در این زمینه برای تامین سوخت از انبارهای مناطق معین نیز انجام شده است.

پیش‌بینی توزیع ۵۵ هزار کپسول گاز مایع

مظلومی افزود: علاوه بر آمادگی کامل برای تامین بنزین و نفت‌گاز مورد نیاز خودروهای شخصی، عمومی و امدادی، پیش‌بینی‌های لازم برای تامین نفت سفیدو گاز مایع مورد نیاز موکب‌ها نیز انجام شده است.

وی از پیش بینی‌ توزیع بیش از ۵۵ هزار کپسول گاز مایع در میان موکب‌های زائران خبر داد و گفت: به این منظور بیش از یک هزار تن گاز مایع در این مناطق ذخیره‌سازی شده است.

وی همچنین از اعزام و استقرار ۱۵ دستگاه وانت دو کابینه مجهز به منظور خدمات رسانی و امدادرسانی خبر داد و افزود: از طریق این خودروها، نیازمندی‌های جایگاه‌ها و تاسیسات سوخت‌رسانی و زائران از جمله لوازم یدکی، تجهیزات فنی، کپسول‌های آتش‌نشانی و کمک‌های اولیه مرتفع خواهد شد.

مظلومی پیش‌بینی‌ ایجاد موکب‌هایی به موازات موکب‌ها برای خدمات‌رسانی به زائران و اعزام تعدادی موتورسیلکت در مناطق ترافیکی را از دیگر تمهیدات اندیشیده شده شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی برای سوخت‌رسانی و خدمات رسانی مناسب در این ایام عنوان کرد.

توزیع بیش از ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار لیتر بنزین در سال گذشته

مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از توزیع بیش از  سه میلیون و ۴۰۰ هزار لیتر بنزین و بیش از ۵۲ هزار لیتر نفت‌گاز در مناطق مرزی و در ایام اربعین سال گذشته خبر داد.

 


١٤:٢٠ - سه شنبه ٢ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١١٨١٦    /    تعداد نمایش : ٧٦٤