چاپ        ارسال به دوست

تحقق ۱۰۰ درصدی روش حق‌العمل‌کاری در جایگاه‌های سراسر کشور

 

 

مدیر بارزگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، از تحقق ۱۰۰ درصدی حق‌‎العمل‌کاری در جایگاه‌های سراسر کشور خبر داد و گفت: در این روش جایگاه‌داران می توانند حق‌الزحمه خود را به صورت مستقیم از مصرف کنندگان دریافت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، علیرضا رجب پور در ابتدای دوره آموزشی که معاونین بازرگانی مناطق ۳۷ گانه حضور داشتند، افزود: این روش از ابتدای سال جاری با کمک سازمان بودجه به طور کامل اجرایی شده است.

رجب پور به یکسری تغییرات در انجام کنترل و نظارت بر مجاری عرضه پس از اجرای این روش اشاره کرد و گفت: تاکنون پایش و نظارت‌ها به صورت درون سازمانی بود که از این پس سازمان و ادارات مرتبط از جمله سازمان استاندارد، وزارت کار و امور اجنماعی و شهراداری ها نیز با شرکت ملی پخش همکاری خواهند داشت.

وی با اذعان به اینکه جدا سازی یکسری وظایف اجرایی، چابک سازی سازمان را در برخواهد داشت، اظهار کرد: از این پس تمرکز بیشتری در تامین منابع و ذخیره سازی در کشور خواهیم داشت.

این مقام مسئول با بیان اینکه تغییراتی در سامانه نرم افزاری فروش فرآورده‌های نفتی در حال انجام است، تصریح کرد: قبلا اعمال مدیریت بر جایگاه‌ها بر اساس شاخص‌های تعیین شده، امتیازدهی و در نهایت درجه بندی جایگاه ها انجام می شد که نظارت و کنترل ها مطابق با دستورالعمل حق‌العمل‌کاری تغییر خواهد کرد.

 

 

 


١١:٠٦ - دوشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١١٦٨٩    /    تعداد نمایش : ٨٩٩