چاپ        ارسال به دوست

قدردانی سازمان حفاظت محیط زیست از اقدام‌های وزارت نفت

 

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از اقدام‌های مثبت و ارزنده وزارت نفت در زمینه بهبود کیفیت سوخت توزیعی و کمک به شرایط زیست محیطی قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی به نقل از شانا، عیسی کلانتری، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در نامه‌ای خطاب به بیژن زنگنه، وزیر نفت از همراهی‌های وزارت نفت در بهبود نسبی کیفیت سوخت و دستاوردهای ارزنده در حوزه محیط زیست قدردانی و تشکر کرد.

بر اساس این گزارش، در بخشی از متن این نامه آمده است: «میزان بنزن و مجموع آروماتیک‎ها در سوخت بنزین در اغلب نمونه‎های گرفته شده از هشت کلانشهر، کیفیت مطلوبی داشته است. مقدار گوگرد نیز در ۱۴۵ نمونه نفت‎گاز از ۳۶۴ نمونه اندازه‎گیری شده پایین‎تر از ۵۰ ppm و مطابق با استاندارد یورو ۴ بوده است.»

کلانتری در بخش دیگری از این نامه عنوان کرده است: «اهتمام و همراهی‎های خالصانه حضرتعالی و همکاران محترم‎تان در یک سال گذشته با این سازمان به‌ویژه در بهبود نسبی کیفیت سوخت، موجب توفیقات و دستاوردهای ارزنده در حوزه محیط زیست کشور شده است. این رخداد نویدبخش به عنوان یکی از ضرورت‎های غیرقابل اجتناب در صیانت و اعتلای محیط زیست کشور خواهد بود.»

 


١٣:٢٦ - يکشنبه ٢٦ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١١٦٨٧    /    تعداد نمایش : ٨٢٤