چاپ        ارسال به دوست

کشف و ضبط بیش از ۸۰ عدد کارت هوشمند سوخت در منطقه کردستان

 

بـازرسان ویـژه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان از ابتدای سـال جاری تاکنون با بازدیدهـای دوره‌ای و غیر مترقبه از جـایگاه‌های عـرضه فرآورده‌های نفتی، تعداد ۸۰ عدد کارت هوشمند سوخت کشف و ضبط کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، مدیر منطقه با بیان این مطلب گفت: در راستای پیشگیری و مبارزه با عرضه خارج از شبکه و همچنین جلوگیری از سو استفاده از کارت سوخت وسائط نقلیه عمومی، این میزان کارت در جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه و جایگاه مرزی باشماق کشف و ضبط شد.

فریدون یاسمی به شرایط جغرافیایی و مرزی بودن منطقه و تفاوت قیمت سوخت در دو سوی مرز اشاره کرد و افزود: برنامه‌ریزی و اولویت منطقه، تحقق حقوق شهروندی و عرضه مطلوب و پایدار سوخت در جایگاه‌های استان است، که بازدیدهای انجام شده و تعامل و همکاری با سایر دستگاه‌های متولی از جمله تعزیرات حکومتی، اداره استاندارد، سازمان صنعت، معدن و تجارت و همچنین نیروی انتظامی از جمله این اقدامات است.

یاسمی با اشاره به تشکیل پرونده جهت افراد متخلف و معرفی به کمیته تخلفات شرکت از اخذ تعهد محضری و ارسال پرونده آنان به تعزیرات حکومتی استان خبر داد.

 


١٣:٣٤ - دوشنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١١٦٨٠    /    تعداد نمایش : ١٣٠٦