چاپ        ارسال به دوست

جزییات تفاهم نامه‌های امضا شده بین شرکت پالایش و پخش و شرکت های دانش بنیان

تفاهم‌نامه‌های همکاری شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی و دیگر مجموعه‌های آن با چندین شرکت دانش بنیان ظهر امروز در حاشیه نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی امضا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، تفاهم‌نامه‌های همکاری شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی با چندین شرکت دانش بنیان فعال در این حوزه، ظهر امروز (پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲) در حاشیه نمایشگاه بین المللی نفت گاز پالایش و پتروشیمی امضا شد.

در این آیین، توسلی مهر مدیرعامل ایران خودرو دیزل تفاهم نامه ساخت خودروی سوخترسان با هدف تامین خودروی سوخترسان به منظور سوخت رسانی سیار را امضا کرد.

همچنین شاه علی مدیر عامل شرکت شیمیایی بهداشت تفاهم نامه تامین کاتالیز برای شرکت پالایش و پخش با هدف سودآوری بیشتر پالایشگاه ها را به امضا رساند.

زیانی مدیر عامل شرکت آریا اعتماد البرز تفاهم نامه انتقال فناوری ساخت و توسعه خط لوله RTP را با هدف ارتقای خط لوله انتقال نفت و فرآورده امضا کرد.

وی همچنین به منظور طراحی و ساخت مبدل حرارتی با هدف استفاده بهینه انرژی در پالایشگاه‌ها را امضا کرد.

در بخش دیگری از این مراسم سهرابی مدیرعامل شرکت راصد، تفاهم نامه احداث پایلوت تولید سوخت های نانو امولسیونی را با هدف کاهش مصرف سوخت و کاهش آلایندگی هوا  تفاهم نامه گوگرد گیری از نفت کوره با هدف سودآوری بیشتر پالایشگاه‌ها و کاهش آلایندگی هوا به امضا رساند. 

خدیری مدیر عامل شرکت پایدار شیمی گستر پویا تفاهم نامه تولید شوینده های سازگار با محیط زیست برای تجهیزات فرایندی و ادوات با هدف ارتقای استفاده از محصولات شوینده و حفظ محیط زیست را امضا کرد.

در بخش دیگر این مراسم فخری اسلامی مدیر عامل شرکت آذر انرژی تبریز تفاهم نامه توسعه پایلوت روش گوگرد زدایی از نفت کوره با هدف سودآوری بیشتر پالایشگاهها و کاهش آلایندگی هوا را با شرکت پالایش نفت کرمانشاه امضا کرد و شجاعی زاده مدیرعامل شرکت نانو پارس اسپادانا تفاهم نامه توسعه انواع پایه های کاتالیستی آلومینا با هدف ارتقای تکنولوژی ساخت کاتالیست را با معاونت پژوهش و فناوری شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی به امضا رساند.


١٦:٣٣ - پنج شنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠٢    /    شماره : ١٤٥٨٤    /    تعداد نمایش : ٨٥