چاپ        ارسال به دوست

تحویل کارت هوشمند سوخت از اول آذر به حالت عادی بازمی‌گردد

عرب عاملی گفت: قرارداد جدیدی با سازنده شرکت‌های واردکننده قطعات کارت سوخت در شهریور امسال منعقد کرده‌ایم و امیدواریم از اول آذر ماه شرایط کارت سوخت نرمال و مشکلات این حوزه برطرف شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،  عرب عاملی مدیر بازرگانی پخش و پالایش فرآورده‌های نفتی گفت: با توجه به اینکه در چند سال اخیر کرونا بر جهان حاکم بود، تولید‌کنندگان آی‌سی کارت سوخت که در دنیا دو شرکت سازنده آن بودند، تولید خود را کاهش دادند و همین موضوع باعث شد که انعقاد قرارداد ما با این شرکت‌ها تمام شود.او گفت: در حال حاضر ما قرارداد جدیدی با سازنده شرکت‌های واردکننده قطعات کارت سوخت در شهریور امسال منعقد کرده‌ایم.

باتوجه به اینکه تمامی قطعات خارجی باید وارد شود، حداکثر 3 ماه زمان‌بر می‌برد و قرار است از اول آذر یک میلیون و 200 و از ماه‌های دیگر هم حدود 400 هزار کارت تحویل پخش و پالایش فرآورده‌های نفتی شود.


مدیر بازرگانی پخش و پالایش فرآورده‌های نفتی گفت:در آبان ماه نیز مذاکراتی با برخی از شرکت‌های داخلی برای صدور کارت سوخت داشته‌ایم که از روز گذشته 10 هزار کارت تحویل ما داده‌اند و امیدواریم از اول آذر ماه شرایط کارت سوخت نرمال و مشکلات این حوزه برطرف شود.


٠٩:٣٦ - شنبه ٢٨ آبان ١٤٠١    /    شماره : ١٤٢٨٦    /    تعداد نمایش : ٥٠٩