چاپ        ارسال به دوست

حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش در منطقه قم

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران به همراه مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با حضور در منطقه قم با سرپرست منطقه و رؤسای واحدها دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم، در این بازدید جلیل سالاری، علی‌اکبر نژادعلی و هیأت همراه از نزدیک در جریان چالش‌ها و مسائل مربوط به هر یک از واحدهای منطقه قرار گرفتند.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در جلسه شورای اداری منطقه نیز حضور یافت و گزارش رؤسا و مسئولین واحدهای ستادی و عملیاتی پیرامون عملکرد منطقه را شنود کرد.

نژادعلی، ضمن تقدیر از زحمات کارکنان منطقه قم در تأمین و توزیع سوخت تابستانی گفت: در شرایط کنونی مدیریت مصرف سوخت در اولویت وظایف شرکت ملی پخش قرار دارد و ستاد و مناطق باید در این مهم نهایت سعی و تلاش خود را انجام دهند.

وی در ادامه با ارائه آماری از میزان تولید و مصرف فرآورده‌های نفتی، بر لزوم آمادگی مسئولان و کارکنان منطقه جهت تأمین و توزیع سوخت زمستانی تأکید کرد.

در این جلسه محمدرضا حصیری سرپرست منطقه قم نیز گزارش جامعی از وضعیت موجود و عملکرد منطقه در حوزه‌های مختلف عملیاتی و ستادی ارائه کرد.

 

 

 


٠٩:٣٢ - شنبه ٢٨ آبان ١٤٠١    /    شماره : ١٤٢٨٥    /    تعداد نمایش : ٥٠٢