چاپ        ارسال به دوست

جلسه هم افزايي و هم انديشي شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي و رئيس فراكسيون محيط زيست مجلس شوراي اسلامي

جلسه هم افزايي و هم انديشي شركت ملي پالايش و پخش فراورده هاي نفتي ايران با حضور رئيس فراكسيون محيط زيست مجلس شوراي اسلامي برگزار گرديد.


به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ، روز دوشنبه مورخ 22 آبان ،جلسه هم افزايي و هم انديشي با حضور دكتر سميه رفيعي رئيس فراكسيون محيط زيست مجلس شوراي اسلامي و هيئت همراه با مديران و كارشناسان شركت ملي پالايش و پخش، با هدف بررسي چالشها و ايجاد فرصت هاي زير ساختي و عملياتي جهت تكميل زنجيره ارزشي با رويكرد افزايش كيفي سازي فرآورده هاي نفتي در پالايشگاه ها به ميزباني اين شركت برگزار گرديد.

در ابتداي جلسه  مجيد شهيدي رئيس روابط عمومي شركت ملي پالايش و پخش فراورده هاي نفتي ايران  ضمن خير مقدم در خصوص نحوه فعاليتهاي شركت هاي زير مجموعه، توضيحاتي را ارائه  داد.  

در ادامه اين نشست مهندس ويس كرمي  معاون اجرايي مديرعامل شركت درخصوص اقدامات زيست محيطي در ابعاد مختلف توليد، انتقال، ذخيره سازي  و توزيع فراورده هاي نفتي توضيحاتي را ارائه داد. 

در ادامه مهندس مروج مدير هماهنگي و نظارت بر عمليات شركت، با اشاره به افزايش ميزان مصرف بنزين در كشور به  تشريح پروژه هاي افزايش ظرفيت پالايشگاه ها و نيز افزايش كيفيت فراورده هاي نفتي مطابق با استانداردهاي روز دنيا و نيز پروژه هاي مربوط به افزايش توان انتقال فراورده از طريق خطوط لوله  ونيز طرح كهاب با اولويت انبارهاي نفت در محدوده كلان شهرها پرداخت.

گفتني است  در پايان اين نشست ،رياست فراكسيون محيط زيست مجلس شوراي اسلامي  ضمن تقدير و تشكر از زحمات و خدمات جهادي مجموعه پالايش و پخش، از اقدامات صورت گرفته در حوزه زيست محيطي تجليل نمود و اظهار اميدواري كرد در آينده نزديك بتواند از تاسيسات نفتي چون پالايشگاه، مراكز انتقال و انبار نفت تهران بازديد به عمل آورد.

 


١٤:٣٣ - چهارشنبه ٢٥ آبان ١٤٠١    /    شماره : ١٤٢٨٤    /    تعداد نمایش : ٦٠٤