چاپ        ارسال به دوست

هشتمین جلسه هم اندیشی روسای روابط عمومی شرکت های پالایشی و تابعه برگزار شد.

جلسه هم اندیشی مدیران روابط عمومی شرکت های پالایشی با حضور مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران، مجید شهیدی و مدیران پارک  (چهارشنبه ۱۱ آبان ماه ) به میزبانی پارک فناوری پردیس و روابط عمومی پالایشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در ابتدای این نشست مدیر پارک فناوری از پتانسیل های مجموعه بزرگ فناوری و توسعه آن توضیحاتی را بیان داشته و از روسای روابط عمومی های صنعت پالایش وپخش به عنوان سفیران تبیین فعالیت های علمی و پژوهشی در جهت تعالی سازمان ،پیشرفت و توسعه میان علم وصنعت به تبادل نظر پرداخته و راه کارهای ارتباطی در انعکاس فعالیت ها و عملکرد پارک علم و فناوری مورد بررسی و تاکید قرار گرفت.
در ادامه این برنامه روسای روابط عمومی از ظرفیت های شرکت های پالایشی و تابعه و اقدامات موثر با شرکت های دانش بنیان در پالایشگاه ها و صنعت انتقال و پخش فرآورده ها در ارائه توانمندی ها به بیان نقطه نظرات خود در جهت  ایجاد پل ارتباطی میان پارک فناوری پردیس با صنعت پالایش و پخش چالش ها، راهبردها و راهکارهای عملیاتی را به تبادل نظر پرداختند.
در بخش دیگر این مراسم با حضور مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران ،مدیران پارک فناوری پردیس به همراه روسای روابط عمومی ،اتاق صنعت پالایش نفت تهران در ساختمان تجاری سازی و فن بازار، افتتاح و مورد بهره برداری رسمی قرار گرفت.


١٥:٤٣ - چهارشنبه ١١ آبان ١٤٠١    /    شماره : ١٤٢٥١    /    تعداد نمایش : ٤٤٥