چاپ        ارسال به دوست

تقدیر وزیر نفت از تلاشها و مجاهدتهای کارکنان شرکت پالایش نفت آبادان

به لطف و یاری خداوند و با تلاش و مجاهدات های تمامی همکاران گرانقدردر سخت ترین شرایط آب و هوایی و تحریمی با تکیه بر توان مهندسین و متخصصان امسال  توانستیم به رکورد بیش از 25میلیون لیتر تولید بنزین در پالایشگاه آبادان و بندر صادراتی ماهشهر دست پیدا کنیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی  به نقل از  روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان ، حکیم قیم صبح امروز در جمع مدیران و روسای پالایشگاه ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت ها و عملکرد این مجموعه پالایشی پیام تقدیر وزیر نفت را به حاضرین در جلسه ابلاغ نمود .
ایشان افزودند: به لطف و یاری خداوند و با تلاش و مجاهدت های تمامی همکاران گرانقدردر سخت ترین شرایط آب و هوایی و تحریمی کشور با تکیه بر توان مهندسین و متخصصان پالایشگاه امسال توانستیم به رکورد بیش از 25میلیون لیتر تولید بنزین در پالایشگاه آبادان و بندر صادراتی ماهشهر دست پیدا کنیم. رکوردی که جای افتخار و سر افرازی دارد.


 وزیر محترم نفت پالایشگاه آبادان را به عنوان یکی از پالایشگاه هایی که نقش کلیدی در رفع بحران کشور داشته معرفی کردند و پیام تبریک را برای تمامی همکاران در پالایشگاه صادر نمودند.


دستیابی به رکورد25 میلیون لیتر کار ساده ای نیست و این امر محقق نمی شود جز با زحمات شبانه روزی شما عزیزان در پالایشگاه آبادان و بندر صادراتی ، از دیگراقدامات ستودنی مجموعه می توان به تلاش همکاران درفاز 3 اشاره نمود ، این عزیزان  با تمام توان و مجاهدت واحدهای فاز3 را در شرایط عملیاتی حفظ نموده و کاری را که به گفته ی بازرسین و ناظرین وزارت نفت می بایست  در حالت عادی و در وضعیت خاموشی واحد در مدت 3 ماه انجام شود توانستند با تلاش  شبانه روزی خود  این امر را در 28 روز محقق سازند.


وی ادامه داد : تامین سوخت بنزین از جنوب تا غرب کشور برای تمامی زائران اربعین حسینی و حتی تامین بنزین از مشهد تا شمال در ماه های مرداد و شهریور  افتخاردیگریست برای پالایشگاه آبادان به همین دلیل پالایشگاه آبادان از بین 10 پالایشگاه کشور و با وجود قرارداشتن پالایشگاه ستاره خلیج فارس به عنوان تولید کننده بیشترین سهم سوخت کشور ، توانست سرآمد پالایشگاه ها ی کشور گردد.


١٣:٥٢ - چهارشنبه ٤ آبان ١٤٠١    /    شماره : ١٤٢٣٥    /    تعداد نمایش : ٤٠٤