چاپ        ارسال به دوست

تقدیر وزیر نفت از فعالان عرصه سوخت‌رسانی

وزیر نفت با حضور در همایش "در مسیر تحول سوخت‌رسانی، فناوری در خدمت تجربه" که در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی برگزار شد، از فعالان عرصه سوخت‌رسانی تقدیر و تشکر کرد.


به گزارش پايگاه اطلاع رساني شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، جواد اوجی ضمن خداقوت به مدیران و کارکنان مجموعه پالایش و پخش گفت: در تابستان امسال با توجه به سطح ذخایر بنزین و نفتگاز، به لطف الهی و همت شما مدیران و کارکنان پالایش و پخش از این بحران نیز گذر کردیم.

وی عملکرد شرکت ملی پالایش و پخش را در دولت سیزدهم مطلوب ارزیابی کرد و افزود: امید است در جهت پیشبرد اهداف و اجرای پروژه‌های مهم بتوانیم گام‌های مثبتی بیش از پیش در این خصوص برداریم.

مقام عالی وزارت به احداث خطوط لوله که خوشبختانه در شورای  اقتصاد مصوب شده اشاره و تصریح کرد: با احداث خطوط لوله دغدغه‌هائی که در جهت حمل جاده‌ای به ویژه در زمستان و خطرات جاده‌ای هست، مرتفع خواهد شد.

وی به تحول بزرگی که در شرکت ملی پالایش و پخش رقم خورده اشاره کرد و از راه‌اندازی نخستین پالایشگاه فراسرزمینی به نام ال‌پالیتو در ونزوئلا و پالایش روزانه ۱۰۰ هزار بشکه نفت خام میدان‌های کشور در این پالایشگاه خبر داد.

جواد اوجی گفت: این آرزوی دیرینه و ۴۳ ساله‌ای بود که به همت همکاران من در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی و پیگیری آقای سالاری، مدیرعامل این شرکت در بخش فراسرزمینی تحقق یافت، نقطه آغاز این اقدام در ونزوئلا بود و با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در دیگر نقاط نیز ادامه خواهد یافت.

وی اذعان کرد: بیش از 90 درصد انرژی کشور از سوی شرکت ملی پالایش و پخش و شرکت ملی گاز کشور تأمین می‌شود.

در پایان وزیر نفت با اهدای لوحی از خدمات ارزنده جلیل سالاری معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، علی اکبر نژادعلی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، حکیم قیم مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان و ارسلان رحیمی مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران تقدیر و تشکر کرد.

 

 

 


١٥:٥١ - يکشنبه ٢٤ مهر ١٤٠١    /    شماره : ١٤٢١٣    /    تعداد نمایش : ٣٦١