چاپ        ارسال به دوست

تحویل فوری سوخت به ناوگان مسافربری اعزامی برای انتقال زائران اربعین

همدان مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان گفت: سوخت مورد نیاز اتوبوس‌ها و مینی‌بوس های شهری اعزامی از استان همدان به مرزهای غربی کشور تأمین و فوری تحویل داده شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ،به نقل از روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان، امین روستایی، اظهار کرد: مدیریت شرکت پخش با هماهنگی فرماندار همدان یکشنبه 27 شهریورماه جاری توزیع نفت‌گاز وسائط نقلیه عمومی دیزلی را در دستور فوری کار خود قرار داد.وی افزود: انتقال سریع و آسان زائران عتبات عالیات از بزرگترین اجتماع بین‌المللی شیعیان که قصد عزیمت به شهرهای خود را دارند، از اولویت ویژه برخوردار بوده و تمامی دستگاه‌ها را موظف به بسیج امکانات در این راستا می‌کند.
روستایی ادامه داد: فرآورده‌ نفت‌گاز لازم برای انتقال زوار اربعین پیش‌بینی و تدارک دیده شده و هم اکنون این خودروها می‌توانند از جایگاه‌های 110 واقع در بلوار آیت‌الله نجفی و جایگاه سوخت مستقر در پایانه مسافربری سوخت‌گیری کرده و برای انجام مأموریت محوله اعزام شوند.
وی یادآور شد: پیش از این سوخت‌رسانی به 160 دستگاه اتوبوس اضطراری در 20 شهریورماه جاری انجام شده بود. این اتوبوس ها صفر کیلومتر و فاقد پلاک انتظامی بوده و با اعمال کنترل‌های فنی شماره موتور و شماره بدنه و مجوز تردد صادره از ستاد اربعین برای انتقال سریع و ایمن هموطنان زوار اباعبدالله الحسین(ع) به داخل کشور، عازم مناطق مرزی شدند.


١١:٠٦ - سه شنبه ٢٩ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ١٤١٦١    /    تعداد نمایش : ٩٤