چاپ        ارسال به دوست

موکب شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه روزانه 5 هزار وعده غذایی بین زوار توزیع می‌کند

 مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: موکب امیر المومنین(ع) این شرکت، روزانه در بین بیش از پنج هزار زائر حسینی وعده غذایی توزیع می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ، احمد مجرد روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار اعزامی ایرنا در مرز تمرچین افزود: موکب حضرت امیرالمومنین (ع) در خروجی نجف به سمت کربلا و در عمود یک دایر شده است.وی ادامه داد: این موکب با عشق به انبیا و خدمت رسانی به زوار برپا شده و با همکاری و مشارکت کارکنان این منطقه توانسته طی چندین سال گذشته خدمات رسانی مطلوبی به عاشقان اهل بیت(ع) داشته باشد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با اعلام اینکه این موکب شبانه ظرفیت اسکان یک هزار زائر را دارد، گفت: تمامی تلاش خود را برای پذیرایی باشکوه از زوار اربعین حسینی به کار گرفته ایم.
مجرد ادامه داد: بیشتر هزینه‌های وعده‌های غذایی و اسکان موکب توسط همکاران عاشق حسینی منطقه تامین شده است و خادمان موکب نیز از همکاران این منطقه هستند.
وی اظهار کرد: همکاران منطقه ارومیه با همدلی، همبستگی، اتحاد و عشق به سالار شهیدان همه ساله سعی به برپایی هر چه با شکوه تر موکب خدمت رسانی به عاشقان حسینی را دارند.


١٣:٢٨ - دوشنبه ٢١ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ١٤١٣٤    /    تعداد نمایش : ٢٦٧