چاپ        ارسال به دوست

بسیج امکانات سوخت رسانی در مسیرهای منتهی به مرزهای چذابه و شلمچه

مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) گفت:همه امکانات سوخت رسانی در مسیرهای منتهی به مرزهای چذابه و شلمچه بسیج شده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ، سیداسد میرعالی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: جایگاه های سوخت در مسیر اندیمشک - شوش - الوان(کرخه) به سمت پایانه مرزی چذابه و جایگاههای سوخت در مسیر اهواز - حمیدیه - سوسنگرد- بستان - چذابه به سمت شبانه روزی فعال شده و ذخیره سازی سوخت در این جایگاهها انجام شده است.

وی گفت: همه جایگاه های سوخت در مسیر اهواز به خرمشهر و اهواز به آبادان به منظور سوخت رسانی به خودروهای زائرانی که عازم مرز بین المللی شلمچه هستند در مدار عملیات قرار گرفته اند.

مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان در ادامه با بیان اینکه همه جایگاههای سوخت تا زمان بازگشت کامل زائران به کشور در مدار عملیات خواهند بود افزود:جایگاه های گاز سی.ان.جی نیز در مسیرهای تردد زائران اربعین فعال هستند.

 

راه اندازی جایگاه سوخت سیار در مرز چذابه

میرعالی از راه اندازی جایگاه ساخت سیار در مرز چذابه خبرداد و افزود: در این جایگاه هر لیتر گازوییل به نرخ سه هزار ریال و بنزین به صورت آزاد لیتری ۳۰هزار ریال عرضه می شود.

وی گفت: این جایگاه سوخت سیار تا پایان ماه صفر در منطقه چذابه فعال خواهد بود.

 

توزیع گاز مایع بین موکب های اربعین در مرز چذابه

مسئول روابط عمومی شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) گفت: توزیع بیش از سه هزار کپسول گاز مایع بین موکب های اربعین در مرز چذابه انجام شده است و بر اساس نیاز نیز تامین پایدار گاز مایع بین موکب ها ادامه خواهد داشت.

میرعالی در ادامه افزود: همچنین ۲هزار کپسول گاز برای موکب های اربعین در خاک عراق ارسال شده است.

وی گفت: سوخت رسانی به موکب ها ، اتوبوس هایی که زائران را جا به جا می کنند و خودروهای زائران در مسیرهای تردد (ورودی و خروجی) به صورت پایدار ادامه دارد.

به گزارش ایرنا پیش بینی شده حدود ۲میلیون زائر اربعین از مرزهای چذابه و شلمچه عازم کربلای معلا شوند.

۲۶شهریور ماه مصادف با ۲۰صفر ۱۴۴۴هجری شمسی روز اربعین حسینی است.

چذابه در ۱۱۰کیلومتری شمال غرب اهواز و شلمچه در ۱۵کیلومتری غرب خرمشهر ۲ گذرگاه رسمی و بین المللی زائران اربعین هستند.

 

 


١٥:٥٣ - شنبه ١٩ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ١٤١٢٣    /    تعداد نمایش : ٢١٨