چاپ        ارسال به دوست

تداوم بی وقفه سوخت رسانی به زائران اربعین حسینی

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام از تلاش شبانه روزی و جهادی کارکنان این شرکت جهت سوخترسانی بی وقفه به زائران اربعین حسینی خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی به نقل ازوابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام، علی‌اصغر چاغروندی گفت: با تلاش شبانه روزی و بی وقفه کارکنان ساعی منطقه سوخترسانی به بیش از ۱۷۰هزار خودرو که از ابتدای ماه صفر تاکنون از مسیرهای مواصلاتی استان تردد کرده اند، بدون وقفه ادامه دارد و در این زمینه کمبودی گزارش نشده است.چاغروندی افزود: طبق برنامه ریزی به عمل آمده و با استفاده از تجربیات سالهای قبل از طریق استقرار چند جایگاه سیار و جایگاه های ثابت در مرز مهران سوخت‌رسانی به خودروها انجام می‌شود. و از طریق تحویل سوخت به صورت تجمعی در آنسوی مرز عراق به موکب هاو خودروها سوخت‌رسانی شده است.


مدیر منطقه در ادامه گفت: امید است در روزهای باقیمانده تا اربعین حسینی با اهتمام مضاعف همکاران و همکاری مدیران محترم ستادی همچنان سوخت رسانی به زوار به نحو مطلوب ادامه یابد. 

تامین سوخت گاز مایع موکب های مستقر در مسیر راهپیمایی اربعین حسینی


به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام، علی‌اصغر چاغروندی گفت: از ابتدای استقرار و شروع به فعالیت موکب های مستقر در مرز مهران،گاز مایع ال پی جی مواکب تا به امروز تامین شده و تاکنون بالغ بر۱۳۰۰ سیلندر۱۱کیلویی و ۷۰ سیلندر ۵۰و ۲۵کیلویی گازمایع ال پی جی برای پخت و پز و آشپزی بصورت امانی در اختیار موکب ها قرار گرفته است. 


چاغروندی تصریح کرد: موکبهای متقاضی استفاده از گاز مایع سیلندری درصورت داشتن سیلندر خالی نسبت به تعویض آن با سیلندر پر و شارژ شده در محل ‌دپو در مرز مهران اقدام نمایند و مواکبی که فاقد سیلندر اولیه هستند با مراجعه به تاسیسات گاز مایع از جمله تاسیسات پگاه گاز در مقابل تضمین بصورت امانی سیلندر گاز مایع تحویل گرفته و پس از خاتمه فعالیت موکب مجددا سیلندر را به تاسیسات عودت دهند. 

 


١٥:٣٢ - شنبه ١٩ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ١٤١٢١    /    تعداد نمایش : ٢٤٨