چاپ        ارسال به دوست

بازدید نمایندگان مردم شریف شاهین شهر و خمینی شهر از تاسیسات انبارهای نفت شهید محمد منتظری و شهید فندرسکی پور اصفهان

حسینعلی حاجی دلیگانی و حجت الاسلام نقد علی نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، نقش شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان را در مأموریت های راهبردی دریافت، ذخیره سازی و توزیع فرآورده های نفتی مورد نیاز استان اصفهان و سایر استان های کشور بسیار پراهمیت دانستند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی به نقل روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان، حسینعلی حاجی دلیگانی؛ عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر، میمه و برخوار به همراه سعید ابریشمی راد؛ شهردار شاهین شهر از انبار نفت شهید محمد منتظری اصفهان بازدید نمودند.

در این بازدید عبدالله گیتی منش؛ مدیر منطقه اصفهان به تشریح عملکرد همکاران، در پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان و مأموریت های راهبردی شرکت در ذخیره سازی و توزیع فرآورده های نفتی مورد نیاز استان اصفهان و سایر استان های کشور اشاره نمود و اینکه در سال گذشته به طور متوسط روزانه بالغ بر یک هزار و 100 دستگاه نفتکش از انبار نفت شهید منتظری به مقاصد مختلف کشور بارگیری و اعزام شده است.

وی لزوم فعالیت بدون وقفه در امر سوخترسانی را مرهون تلاش و زحمات شبانه روزی همکاران توانمند و متعهد منطقه در حوزه های عملیاتی و ستادی دانسته و تأمین بخش قابل توجهی از انرژی مورد نیاز کشور را از وظائف و ماموریت های راهبردی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی برشمرد و اشاره داشت این شرکت در شرایط سخت و بحران های مختلف توانسته است با اتکا به نیروی انسانی مجرب، متعهد و سختکوش خود از میادین سخت، سربلند بیرون آید.

نماینده مردم شاهین شهر، ضمن بازدید میدانی از تاسیسات ، در محل توزیع بار انبار حضور یافته و پاسخگوی برخی از سوالات رانندگان نفتکش شدند.

پس از این بازدید، حاجی دلیگانی در نشستی که با حضور مدیر و برخی از مسئولین منطقه صورت پذیرف؛ نقش شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان را بسیار پراهمیت دانسته و همراهی مسئولین علی الخصوص شهردار شاهین شهر را در جهت اجرای پروژه های بهینه سازی، عمرانی و نگهداشت ضروری دانست.

همچنین حجت الاسلام نقد علی؛ نماینده مردم شهید پرور خمینی شهر ضمن بازدید از کلیه قسمتهای انبار نفت شهید فندرسکی پور، در دیدار و گفتگویی صمیمانه با رییس و کارکنان این انبار نفت از زحمات شبانه روزی همکاران خدوم و متعهد انبار نفت قدردانی نمود.

در طی این بازدید ایلخانی؛ رییس انبار، توضیحاتی در خصوص رسید و انبارش و ارسال فرآورده نفت کوره ارائه داد.

نمایندگان محترم مجلس ,در پایان نشست، از زحمات و تلاشهای کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اصفهان قدردانی کردند و سربلندی و اقتدار کشور را در سایه خدمت خدمتگزاران صدیق دولت، از خدوند متعال خواستار شدند.

 

 


١٨:٥٣ - چهارشنبه ١٦ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ١٤١١٩    /    تعداد نمایش : ٢٤٠