چاپ        ارسال به دوست

استقرار 2 باب جایگاه سیار عرضه سوخت برای زائران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز: دو باب جایگاه سیار عرضه سوخت بنزین و نفت‌گاز در مسیر اهواز به چزابه جانمایی شد..

نعمت الله نجفی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز در این خصوص گفت: با فرارسیدن ایام اربعین حسینی و به منظور رفاه حال زوار اباعبدالله الحسین (ع)، این جایگاه‌ها در محور مواصلاتی اهواز به چزابه نصب شدند.

وی گفت: استقرار این جایگاهها در مکان‌هایی که توسط کارگروه کمیته اربعین در منطقه مدنظر قرار داده بود و همچنین برنامه‌ریزی پیش‌بینی میزان نفتکش مورد نیاز جهت ساماندهی و آمادگی ناوگان حمل و نقل در این ایام صورت گرفته است.

.

این دو جایگاه هر کدام با ظرفیت ذخیره سازی 36 هزار لیتر فرآورده، دارای 2 دیسپنسر دو نازله و آماده ارائه سوخت لازم به وسایل نقلیه زوار اربعین حسینی است. نرخ سوخت بنزین قابل عرضه به مراجعان در این جایگاه 3000 تومان و نرخ نفت‌گاز با ارائه کارت سوخت برای اتوبوس‌های حامل زوار اربعین حسینی 300 تومان است.

نجفی افزود: هیچگونه کمبود سوخت در خوزستان نداریم و سوخت مورد نیاز به اندازه کافی در جایگاههای ورودی از محورهای پل زال- حسینه- اندیمشک -شوش- الهایی- الوان- اهواز -حمیدیه- سوسنگرد و چزابه تا نقطه صفر مرزی برای ارائه به زائرین اربعین حسینی (ع) برنامه ریزی شده است.

 

 


١٢:٢٤ - چهارشنبه ١٦ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ١٤١٠٩    /    تعداد نمایش : ١٩٤