چاپ        ارسال به دوست

همراهی مناطق همجوار و معین با منطقه ایلام در تأمین نفتکش ناوگان حمل سوخت ویژه اربعین

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام گفت: جهت تأمین به موقع سوخت مورد نیاز زائران در اربعین حسینی علاوه بر ناوگان حمل و نقل منطقه از نفتکش‌های مناطق معین نیز استفاده شده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی به نقل روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام، علی‌اصغر چاغروندی گفت: به مناسبت اربعین حسینی و حضور خیل عظیم زوار در منطقه برای تردد از مرز مهران، به منظور سوخت‌رسانی به موقع با توجه به وضعیت ویژه بنزین در کشور و رشد مضاعف مصرف بنزین در منطقه، مناطق معین از جمله آبادان، اراک، اهواز، کردستان و همدان با اعزام نفتکش و حمل بنزین مورد نیاز، این منطقه را در خدمت‌رسانی مطلوب به زائرین عزیز یاری می‌رسانند.

چاغروندی با اشاره به اینکه منطقه اراک در ذخیره سازی نفتگاز یورو4 همکاری مناسبی با منطقه ایلام داشته است، اظهار کرد: ذخیره‌سازی فوق العاده و مطمئن در انبارهای نفت شهید سلیمانی ایلام و شهید رضایی‌نژاد دره‌شهر انجام شده است.

وی اظهار کرد: هیچ نگرانی در تأمین فرآورده‌های نفتی برای تردد وسایل نقلیه زائران اربعین حسینی وجود ندارد.

مدیر منطقه ایلام در ادامه گفت: ضمن تشکر و قدردانی از تمامی کارکنان در مناطق مذکور امیدوارم که این همکاری و مساعدت در روزهای آینده و تا پایان اربعین حسینی ادامه داشته باشد تا بتوانیم با تلاش شبانه‌روزی کارکنان این شرکت، ضمن مدیریت صحیح مصرف سوخت، میزبان خوبی برای زوار اربعین حسینی باشیم.

 

 


١٢:٠٤ - چهارشنبه ١٦ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ١٤١٠٦    /    تعداد نمایش : ٢١٤