چاپ        ارسال به دوست

تامین سوخت اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی در اربعین

معاون شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام از نصب و راه اندازی جایگاه های سیار ویژه تامین سوخت اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی در مرز بین المللی مهران خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی به نقل ازوابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام، پرویز ایدون در جلسه کمیته اربعین منطقه گفت:جایگاه های سیار نصب شده در مرز مهران صرفا ویژه تامین سوخت اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی خواهند بود و در این جایگاهها نفتگاز یورو4 عرضه می شود.

وی افزود: تامین سوخت نفتگاز یورو ۴ تعداد 900دستگاه اتوبوس خط واحد درون شهری اعزامی از استان های تهران، مشهد و .. که در شهر مهران مستقر شده اند، و وظیفه جابجایی زوار از ورودی شهر مهران تا پایانه مرزی به صورت رفت و برگشت به عهده دارند، از طریق جایگاه های سیار فراهم می شود.

ایدون تصریح کرد: سهمیه سوخت اتوبوس های برون شهری در شهریورماه جهت خدمت رسانی به زوار 2و نیم برابر عملکرد مردادماه شارژ شده است.

این مقام مسئول در پایان یادآور شد: زائران گرامی که قصد دارند با خوردرو شخصی جهت زیارت عتبات عالیات به شهر مهران عزیمت کنند، پیشنهاد می گردد قبل از رسیدن به شهر ایلام از جایگاه های مسیراقدام به سوختگیری کامل نمایند تا در زمان برگشت با توجه به ترافیک، با آسودگی به محل اقامت خود برگردند.

 

 

 

 


١٢:٠٠ - چهارشنبه ١٦ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ١٤١٠٥    /    تعداد نمایش : ٢٠٤