چاپ        ارسال به دوست

نگرانی در تامین و توزیع سوخت وسائط نقلیه متردد در ایام اربعین وجود ندارد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام گفت: هیچ نگرانی در تامین سوخت انواع وسائط نقلیه برای تردد زائران اربعین حسینی وجود ندارد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام، علی‌اصغر چاغروندی در جلسه ستاد اربعین استان گفت: با جانمایی و استقرار جایگاههای سیار در مسیر تردد زوار و فعالیت 5باب جایگاه بنزین و نفتگاز در شهرستان مهران نگرانی در تامین سوخت انواع وسایط نقلیه زائران و مسافران اربعین حسینی در شهر مرزی مهران وجود ندارد.

وی افزود: در این راستا ۵جایگاه سیار نصب شده و یک دستگاه هم طی روزهای آینده و در صورت نیاز تعداد ۲ دستگاه دیگر نیز نصب خواهد شد.
چاغروندی ضمن اشاره به فعالیت شبانه روزی جایگاه ها تصریح کرد: جانمایی و استقرار جایگاه های سیار در مرز مهران به صورت یک دستگاه در پارکینگ برکت، ۲ دستگاه روبروی تاسیسات همیاری شهرداری ( سیس ترابر )، یک دستگاه در ورودی کمربندی غربی از طرف پار کینگ اربعین، یک دستگاه خروجی کمربندی غربی بسمت مرز، یک مورد نیز روبروی درب سد آل اسحاق که تنها جایگاه سیار عرضه بنزین است و سایر جایگاه ها نفتگاز عرضه می کنند، در نظر گرفته شده است.
مدیر منطقه در ادامه گفت: یک باب جایگاه سیار ویژه بنزین نیز جهت تامین به موقع یگان های نظامی و انتظامی مستقر در مرز مهران نیز جانمایی و نصب گردیده است.

این مقام مسئول در پایان یادآور شد: رانندگان و زائران گرامی جهت جلوگیری از ازدحام خودروها در جایگاهها،قبل از رسیدن به شهر مهران اقدام به سوخت گیری نمایند.

 

 


١١:٥٤ - چهارشنبه ١٦ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ١٤١٠٤    /    تعداد نمایش : ٢٠٦