چاپ        ارسال به دوست

تكريم خانواده هاي معظم شهدا با حضور معاون وزير نفت در امور پالايش و پخش

رئيس امور ايثارگران شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران گفت: همزمان با فرارسیدن هفته دولت در سال جاری و در راستای تکریم خانواده های معظم شهدا ، امور ایثارگران ستاد پالایش و پخش با توجه به برنامه ریزی های قبلی، طی سه روز از ۵ خانواده شهید ساکن تهران که از شهدای شرکت های ملی پخش ، پالایش نفت آبادان و خطوط لوله و مخابرات بودند، دیدار و تکریم كرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران، حجت اله نوري در ادامه اين خبر افزود: در این دیدارها که با حضور معاون محترم وزیر و مدیرعامل، مدیر توسعه منابع انسانی، رییس امور ایثارگران و رئیس روابط عمومی همراه بود، ضمن تجلیل و تکریم از این عزیزان، از مقام شامخ شهدای آنان تجلیل و تکریم بعمل آمد.

نوري تصريح كرد: در این دیدارها حسب درخواست‌های برخی از همسران شهدا، جناب آقای مهندس سالاری دستوراتی جهت رفع و رسیدگی آنان صادر نمودند که با استقبال این عزیزان روبرو شد.

وي در پايان افزود: امور ایثارگران شرکت پالایش و پخش در ابتدای سال برنامه ریزی کردند که دیدار با خانواده شهدا و جانبازان را در اولویت های کاری خود قرار داده و در کنار سایر فعالیت ها به این امر مهم نیز توجه كند و موفق شده از ابتدای سال تا کنون با ۲۴ خانواده معزز شهید و جانباز دیدار و ملاقات صمیمی داشته باشد.

 

 

 

 

 


١٠:٢٠ - سه شنبه ١ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ١٤٠٤٧    /    تعداد نمایش : ٥٤٢