چاپ        ارسال به دوست

معاون مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش:

مدیریت مصرف از مدیریت تولید مهمتر است

معاون مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران با اشاره به اينكه مدیریت مصرف از مدیریت تولید مهمتر است، گفت: ایران یک کشور تمدن ساز است و مهمترین سرمایه آن نیروی انسانی است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران، مهندس علی زیار درجلسه هم اندیشی شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران منطقه مرکزی گفت: شرکت خطوط لوله از هماهنگ ترین و منظم ترین شرکت های وزارت نفت است که با نیروهای متخصص و جهادی به خوبی رسالت خود را انجام می دهد و نقش منطقه مرکزی در بین مناطق دوازده گانه بسیار درخشان است.

زیار ضمن تاکید بر صیانت و مراقبت از تجهیزات و سخت افزارهای شرکت گفت: این مهم باید با جدیت بیشتری انجام شود و همچنین توقف های پیش بینی نشده باید به صفر برسد.

وی گفت: مدیریت مصرف از مدیریت تولید مهمتر است و باید جدی گرفته شود و تک تک لحظات کار فرصت است که بایستی به ثروت تبدیل شوند.

زیار بر اهمیت نیروی انسانی تاکید كرد و گفت: ایران یک کشور تمدن ساز است و مهمترین سرمایه آن نیروی انسانی می باشد. انسان یک ابزار نیست، بلکه سرمایه است و دفاع مقدس نمونه موفق مدیریت منابع انسانی در کشور ما می باشد. باید بدانیم که نیروی انسانی با دو بال تخیل و تعقل رشد می کند و انگیزه های کارکنان را نباید با مسایل مالی و اقتصادی گره زد.

وی همچنین افزود: تعلقات و تعصبات سازمانی نیز باید افزایش یابد، فرهنگ سازمانی تقویت و تعاملات با مسئولین محلی نیز بیشتر شود.

زیار گفت: کمبود نیروی انسانی، کمبود ماشین آلات نیز بايد برطرف شود، همچنين ساخت مجتمع های فرهنگی و ورزشی نیز مورد حمایت ما خواهد بود.

 


٠٩:٥٧ - چهارشنبه ٢٦ مرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٤٠٣٠    /    تعداد نمایش : ٣٧٨