چاپ        ارسال به دوست

حمايت همه جانبه از شركت هاي دانش بنيان و استارت آپ ها

برپايي نمايشگاه نيازهاي فناورانه شركت پالايش نفت تهران در پارك علم و فناوري پرديس

رئيس پژوهش و فناوری شركت پالايش نفت تهران از برپايي نمايشگاه نيازهاي فناورانه شركت پالايش نفت تهران در پارك علم و فناوري پرديس خبر داد.


 به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش نفت تهران ، محمود نيكبخت با اعلام اين خبر گفت: با هدف حمايت وشناسايي شركت هاي دانش بنيان و ايجاد بستري مطلوب جهت همكاري في ما بين با استارت آپ ها و شركت هاي دانش بنيان، پالايشگاه نفت تهران نيازهاي فناورانه خود را در پارك علم و فناوري به صورت برپايي نمايشگاه به زودي رونمايي خواهد كرد.

 

وي اظهار داشت: در اين نمايشگاه نيازهاي فناورانه شركت پالايش نفت تهران در زمينه هاي ساخت كاتاليست هاي مصرفي پالايشگاه ، نيازهاي فناورانه واحد هاي بهره برداري ، مديريت انرژي، تأمین قطعات و تجهيزات پالايشگاهي، در معرض ديد شركت هاي دانش بنيان و استارت آپي قرار خواهد گرفت.

 

همچنين در اين نمايشگاه علاوه بر ارائه نيازهاي فناورانه پالايشگاه، توانمندي هاي پالايشگاه تهران در زمينه خدمات فني و مهندسي، خدمات آزمايشگاهي و خدمات تعميرات و كارگاهي نيز در معرض ديد شركت هاي مستقر در پارك قرار خواهد گرفت.

شايان ذكر است ناحیه نوآوری پردیس با محوریت پارک فناوری پردیس و با رويكرد فرا بخشی و با کارکردهای چون ایجاد محیطی مناسب کسب ‌و کار برای فعالیت و حضور حرفه‌ای شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآور در جهت حفظ نخبگان و جذب متخصصین ایرانی و برآورده نمودن نیازهای پیچیده فناوری کشور برای تحقق محصولات فناورانه در عرصه تولید صنعتی، سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر (جسورانه) و سایر خدمات تخصصی بيش از 20 سال است كه فعاليت مي نمايد


٠٩:٤٩ - چهارشنبه ٢٦ مرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٤٠٢٩    /    تعداد نمایش : ٣٧٢