چاپ        ارسال به دوست

تفاهم‌نامه مشترک شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان با دانشگاه صنعتی اصفهان

هم‌زمان با تمدید تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان و دانشگاه صنعتی اصفهان، زمینه استقرار نماینده پژوهشی این شرکت در دانشگاه صنعتی اصفهان برای توسعه همکاری‌های مشترک علمی و فناوری فراهم شد.


به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران به نقل ازروابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان؛ اعضای کمیته پژوهش این منطقه درمعیت مدیر منطقه و برخی از مسؤلین ستادی، ضمن حضور در دانشگاه صنعتی اصفهان، در نشستی با حضور معاون پژوهشی دانشگاه و سایر مسولین آن دانشگاه، به تشریح مسائل و موضوعاتی که می تواند زمینه همکاری صنعت و دانشگاه را فراهم نماید پرداختند.


در این نشست دکتر صفوی؛ معاون پژوهشی دانشگاه با تشریح فعالیتهای دانشگاه اظهار نمود: دانشگاه صنعتی اصفهان با داشتن ظرفیت های آموزشی و پژوهشی قابل توجه، مرتبه چهارم تولید علم در کشور را داراست و این دانشگاه  توانسته است با صنایع مختلف فعال در سطح استان علی الخصوص صنایع نفتی تعامل خوبی در راستای کمک به اجرای پروژه ها در قالب شرکت های دانش بنیان و ظرفیت های پژوهشی دانشگاه داشته باشد.


در ادامه مدیر منطقه اصفهان ضمن تشریح فعالیت های شرکت و اهمیت و حساسیت ماموریت سازمانی شرکت ملی پخش ، در راستای تامین مستمر و پایدار سوخت رسانی‌، رویکرد شرکت را در حوزه استفاده از ظرفیت های شرکت های دانش بنیان و دانشگاهی رویکرد مسئله محوری عنوان نمود و اضافه کرد همکاری با دانشگاه صنعتی اصفهان که از دانشگاه های برتر کشور می باشد ، مایه افتخار بوده و برخی از فرایندهای همکاری نظیر بومی سازی تکنولوژی طرح کهاب، ساخت قطعات، بهینه سازی هزینه های حمل و نقل، امحاء لجن ها، خوردگی مخازن و..... را مطرح نمود.


در ادامه هریک از همکاران با ارائه نظرات خویش پیرامون همکاریهای آتی، مطالبی را عنوان داشتند و در پایان جلسه، تفاهم نامه های تنظیمی فیمابین مدیر منطقه و معاون پژوهشی دانشگاه تبادل گردید.

 


١٣:٢٢ - چهارشنبه ١٩ مرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٤٠٠٦    /    تعداد نمایش : ٣٣٥