چاپ        ارسال به دوست

كسب رتبه برتر شركت ملي پالايش و پخش در ارزيابي صيانت از حقوق شهروندي

شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران موفق به كسب رتبه نخست در بين شركت‌هاي تابعه وزارت نفت و رتبه پنجم از بين 110 دستگاه اجرايي براساس ارزيابي شاخص هاي محور دولت مردمي و نظارت عمومي شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران، اين شركت در بازه زماني 5 ساله از جايگاه 34 به جايگاه پنجم بين 110 دستگاه اجرايي با اختلاف ارزيابي 0/6درصد، در خصوص عملكرد ارتقاء پيدا كرده است.

گفتني است، جلسه صيانت از حقوق شهروندي در سال 1401 به ميزباني واحد بازرسي شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران با حضور معاون وزير نفت و مديرعامل شركت ملي پالايش و پخش،‌ مديران شركت‌هاي تابعه و پالايشي و همچنين نمايندگان سازمان اداري و استخدامي كشور، ستاد ارزيابي عمكرد و نظارت مردمي نهاد رياست جمهوري و ستاد هماهنگي و پيگيري مناسب سازي كشور برگزار شد.

لازم به ذكر است،‌ در پايان اين نشست به منظور قدرداني از اقدامات و تلاش‌هاي بي شائبه شركت‌هاي تابعه و پالايشي شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي در راستاي عمل به مسئوليت‌هاي اجتماعي و عمل به مبادي صيانت و حمايت از حقوق شهروندي، لوح‌هاي يادبودي اهداء شد. 

 


١١:٣٦ - چهارشنبه ٥ مرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٣٩٦٢    /    تعداد نمایش : ٤٨١