چاپ        ارسال به دوست

تخصیص بنزین به اشخاص به جای خودرو، از اولویت خارج شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: طرح «واریز یارانه بنزین به حساب هر ایرانی» از اولویت خارج شده است.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی به نقل از مهر  ؛سید احسان خاندوزی درباره وضع اجرای طرح واریز یارانه بنزین به حساب هر ایرانی گفت: به جهت اینکه در دولت چند موضوعِ تصمیم‌گیری اقتصادی دیگر مدنظر بود، این طرح اکنون از اولویت خارج شده است تا دولت درباره سیاست‌های اولویت‌دار تصمیم‌گیری کند و بعد پرونده جدید باز شود، بنابراین فعلاً اولویت تصمیم‌گیری و سیاست‌گذاری برای این طرح وجود ندارد.

وی با اشاره به اجرای طرح یارانه بنزین به‌صورت پایلوت در کیش و قشم تصریح کرد: طرح پرداخت یارانه بنزین به‌صورت پایلوت در جزایر کیش و قشم انجام شده و اجرای این طرح در آن مناطق متوقف نمی‌شود.

وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه اجرای پایلوت طرح یارانه بنزین در جزایر کیش و قشم از آن جهت بود که مشکلات فنی این طرح بررسی شود، گفت: اکنون مشکلات فنی این طرح به‌طور کامل شناسایی و برطرف شده‌اند.

خاندوزی بیان کرد: باز پرداخت یارانه بنزین به بخش‌های فاقد در جزیره کیش هم انجام شده است، اما به‌دلیل اینکه این طرح اکنون در دستور کار توسعه نیست، اجازه دهید هر زمانی که درباره این موضوع تصمیم‌گیری شد، جزئیات آن مطرح شود.

 

 


١٨:٤٨ - چهارشنبه ١ تير ١٤٠١    /    شماره : ١٣٨٧٧    /    تعداد نمایش : ٧٧١