چاپ        ارسال به دوست

مدير توسعه منابع انساني شركت ملي پالايش و پخش خبر داد:

برگزاري طرح «جامع توسعه مهارت‌هاي مناقصات» در شركت ملي پالايش و پخش

مدير توسعه منابع انساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران گفت: طرح آموزشي «جامع توسعه مهارت‌هاي مناقصات» به منظور شناخت كامل قوانين برگزاري مناقصه، ارتقاء دانش و توانمندسازي در شركت ملي پالايش و پخش و شركت‌هاي تابعه در حال برگزاري است.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران، حمديرضا ذنوبي دراين خصوص مطرح كرد: باتوجه به اهميت موضوع مناقصه، خريد و تداركات كالا، مزايده و كاهش دعاوي حقوقي مرتبط با اين حوزه‌ها، اداره آموزش مركزي شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران اقدام به طراحي، برنامه ريزي و اجراي يك طرح آموزشي توسعه محور مشتمل بر مجموعه دوره‌هاي جامع آموزشي در حوزه مناقصات كرده است.

ذنوبي افزود: براساس اين خبر طرح «جامع توسعه مهارت‌هاي مناقصات» از انعقاد قرارداد تا حل اختلاف در شركت‌هاي تابعه پالايش و پخش طي چهار پودمان و سه سطح گواهينامه به صورت مجازي و حضوري درحال برگزاري است.

وي همچنين در خصوص زمان برگزاري اين دوره آموزشي نيز بيان كرد: اين طرح آموزشي از تاريخ 10 خرداد ماه سال جاري با حضور بيش از 230نفر از كارشناسان و مسئولان فعال در حوزه مناقصات و كميته‌هاي فني بازرگاني در سطح ستاد و شركت‌هاي تابعه آغاز شده و 15 تيرماه به كار خود پايان خواهد داد.

ذنوبي در پايان با اشاره به بخش هاي مختلف اين دوره آموزشي كه توسط كارشناسان اين رشته تدريس مي‌شود، گفت: در اين دوره آموزشي به مباحثي چون آشنايي با مفاهيم مناقصه و مزايده، اختيارات هيئت مديره و كميسيون مناقصات در معاملات نفت، قانون برگزاري مناقصات و مقررات متمم و مكمل قانون برگزاري مناقصات، نكات كليدي در تكميل اطلاعات معاملات پرداخته مي‌شود.

 

 


٠٨:٣٦ - سه شنبه ٣١ خرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٣٨٧١    /    تعداد نمایش : ١٨٨